Onkológovia hovoria: táto šťava zabíja rakovinu, lieči gastritídu a cukrovku, lieči pečeň a srdce!

Čerstvá a bez chuti, zemiaková šťava je chválená pre svoje prospešné vlastnosti a výhody. Nikto nemá rád piť ju, pretože chutí hrozne, ale väčšina vecí, ktoré chutia hrozne, sú veľmi dobré pre naše zdravie. Podľa výskumu, zemiaková šťava môže liečiť mnoho chorôb a stavov, vrátane rakoviny, a môže tiež pomôcť vašim orgánom vyrovnať sa s poškodením. 

Tu sú jeho hlavné zdravotné prínosy:

Alkalické telo

Zemiaková šťava môže obnoviť alkalitu vášho tela a zabrániť mnohým zdravotným problémom. Znižuje kyselinu močovú.

Šťava môže znížiť hladinu kyseliny močovej v tele a zabrániť zápalu, účinne bojovať proti zápalovým ochoreniam, ako je artritída a dna. Pravidelným pitím šťavy môžete znížiť bolesť v kĺboch ​​a chrbte, zlepšiť krvný obeh v tele.

Čistí pokožku

Keď sa aplikuje topicky, zemiaková šťava môže upokojiť podráždenie a zápal kože a liečiť problémy, ako sú akné alebo ekzémy.

Podporuje chudnutie

Pite šálku zemiakovej šťavy pred raňajkami a niekoľko hodín pred spaním urýchliť váš metabolizmus a začať chudnúť.

Čistí pečeň

Jednou z hlavných výhod zemiakovej šťavy je to, že dokáže vyčistiť pečeň. Zemiaková šťava je silný detoxikačný prostriedok, ktorý dokáže očistiť toxíny pečene a zlepšiť jej funkciu, ako aj zlepšiť funkciu žlčníka.

Lieči vredy

Ak trpíte vredom, vezmite lyžicu zemiakovej šťavy, zrieďte vodou 30 minút pred jedlom.

Ako si vyrobiť zemiakovú šťavu?

Ak chcete urobiť zemiakovú šťavu, umyte niekoľko stredne veľkých zemiakov a ošúpajte ich, a potom odstráňte všetky zelené časti a hroty. Potom zemiaky rozdrvte a pretlačte ich cez ľanovú handričku, aby ste oddelili šťavu. Nalejte ju do vysokého pohára a pite čerstvú šťavu.

ZDROJ: interesbook.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>