Onkologický pacienti skutočne potvrdili, že tento džús naozaj lieči z rakoviny

Rudolf Breuss bol rakúskym lekárom, ktorý sa preslávil svojim nekonvenčným, no vysoko úspešným spôsobom liečby rakoviny pomocou diéty a zeleninových štiav.

Po dlhých rokoch štúdia vytvoril 42 dňovú diétu, ktorej súčasťou boli aj čerstvé zeleninové šťavy.

Pomocou tejto diéty sa mu od jej zavedenia do praxe v roku 1980 podarilo úplne vyliečiť z rakoviny vyše 45000 onkologických pacientov.

Dokonca aj ľudia, ktorí netrpeli na rakovinové ochorenie a vyskúšali túto diétu (zvyčajne počas doby 7 dní), zaznamenali pozitívne účinky na svoje zdravie.

Z nich vymenujeme len pár, ako napríklad: zlepšenie spánku, zvýšená energia či lepšia odolnosť proti chrípke a nachladnutiu.

Súčasťou diéty je obmedzenie konzumácie tuhej potravy počas uvedených 42 dní. Zelenina, ktorá je povolená, sa užíva vo forme odšťavených džúsov.

Na prípravu jednej porcie takéhoto džúsu budete potrebovať nasledovné suroviny:

  • 1 červenú repu
  • 1 mrkvu
  • 1 stonku zeleru
  • 1/2 zemiaka
  • 1 väčšiu reďkovku (alebo zopár menších)

Ako na to:

Očistite všetky suroviny, nakrájajte ich na menšie kúsky, vložte do odšťavovača a odšťavte ich. To je všetko, džús je hotový, pripravený na konzumáciu.
Užívajte ho 2 až 3 krát denne, vždy čerstvý, pretože len v takom sa nachádzajú všetky minerály a enzýmy potrebné na odstraňovanie rakovinových buniek.

Ako funguje táto diéta

Diéta Dr. Bresussa je zameraná na totálne vyhladovanie rakovinových buniek.
Jednotlivé zložky džúsu sú starostlivo vybrané kvôli im schopnostiam bojovať s touto zákernou chorobou.

Dobrou správou je, že aj na Slovensku je bežne dostať kúpiť jeho knihu.
Preto, ak sa o tejto diéte chcete dozvedieť viac podrobností, vyhľadajte si vo vašom kníhkupectve knihu: Rudolf Breuss: Liečenie rakoviny, leukémie a iných chorôb prírodnými prostriedkami.

Veríme, že aj s pomocou životného diela Dr. Breussa sa nám podarí raz a navždy zbaviť strachu z tejto obávanej choroby.

zdroj: pixel.in.ua

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>