Onedlho tu máme leto a trápia vás na nohách nepekné kŕčové žily, tak šup robiť tieto obklady a nohy budete mať, ako modelka

Len mesiac som si prikladala tento ľudový liek a moje nohy sú vhodné aj do krátkych sukní.

Každý, kto je oboznámený s kŕčovými žilami z prvej ruky, vie, aké ťažké je zbaviť sa tohto problému. Najčastejšie sa vyskytuje u tých, ktorý majú  sedavú prácu, nohy prekrížené, dlho stoja alebo je dedičná.

Ak si nájdete takzvané pavúčie siete, maliby ste okamžite premýšľať o liečbe, pretože choroba sa môže ďalej šíriť! Vyskúšajte domácu liečbu kŕčových žíl. Práve sme našli dva nástroje, ktoré budú slúžiť ako vynikajúca prevencia ochorení, rovnako ako zvýšia účinok primárnej liečby v pokročilom štádiu.

Zelené paradajky

Zelené paradajky majú veľa Solanínu , ktorý je obsiahnutý len v zelených plodoch, nemôžu byť použité vo vnútri, ale na riešenie varixov sa dokonale hodia! Pre úspešnú liečbu by mal byť  10 dní, robený obklad zo zelených paradajok, na boľavé miesto krájaného ovocia po dobu 2-3 minút. Po vykonaní tohto úkonu sa na miesto s kŕčovými žilami aplikuje výživný krém.

Jablčný ocot

Jablčný ocot – ľudový liek na rad chorôb, uplatňovaných v domácej kozmetike . Ocot je schopný zbaviť kŕčových žíl iba za jeden mesiac. K tomu, navlhčite vatový tampón v ňom a aplikovať na postihnuté miesto 2-3 krát denne po dobu 3 minút. Po 4 týždňoch kŕčových hviezd bude koniec!

 Ako vidíte, choroba sa môže  prekonať bez dodatočných nákladov. Možno pre niekoho z vašich priateľov, táto informácia bude užitočná.

 

ZDROJ:myjane.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>