Omládnite lacno, v domácom prostredí a predovšetkým zdravo a každý vám bude hovoriť, že vyzeráte neodolateľne

Vyzerať ohromujúco, metódy omladzovania je potrebné vedieť. Každá značka má svoje vlastné tajomstvo krásy, ktorá pomáha ako vyzerať neodolateľne. Dnes máte to šťastie.

Najužitočnejšie a bezpečná metóda je použiť prírodné prostriedky. Domáca kozmetika je krásna, pretože ste schopní riadiť proces jej tvorby od začiatku až do konca, to znamená eliminovať pridávanie syntetických materiálov. Neočakávajte, že z neho budete okamžite o 20 rokov mladší, pretože prírodnýé zložky sú určené pre dlhodobý efekt, prejavujú sa postupne.

Maska z ovsených vločiek

Máme spôsob, ako používať ovsené vločky ako prostriedok krásy. Sami o sebe, ovsené vločky majú upokojujúce vlastnosti, ale môžu mať rôzne účinky v závislosti od kombinácie s inými zložkami.

Vyhladzovacia maska

Táto vyhladzovacia maska nielen odstraňuje vrásky, ale tiež zápasí s pigmentom, takže je obzvlášť dôležité ju aplikovať na jar. Bielenie dochádza v dôsledku s citrónovou šťavou, ale budete musieť byť obzvlášť opatrní vo svojej žiadosti! V žiadnom prípade nevychádzajte na slnko hneď po zákroku, alebo bez dobrej ochrany.

budete potrebovať

  • 1 citrón
  • 5 lyžíc ovsenej múky

postup

Zmiešajte citrónovú šťavu s obilninou a nechajte ju po dobu niekoľkých minút, takže môžete získať konzistenciu kaše. Potom naneste masku na tvár, ale vyhnúť sa oblasť okolo očí a pier! Opláchnite teplou vodou po 20 minútach. Odporúča sa tento postup opakovať 2x týždenne pred spaním. Pleť sa vyrovnáva a vady pleti sa stanú menej viditeľné.

Pri výbere surovín, je dôležité zamerať sa nielen na požadovaný výsledok. Je potrebné vziať do úvahy sklon k alergiám a citlivosti pokožky. Uvedomte si, že starostlivosť o prírodné krásy dá najviac ohromujúci efekt, ktorý nemožno kúpiť za žiadne peniaze. Uložite si jedinečnosť a krásu nášho receptu!

ZDROJ:SOVKUSOM.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>