Okamžite sa môžete cítiť zdravotne mladšie minimálne o 5 rokov, stačí dôkladne očistiť každý vnútorný orgán od toxínov

Všetci a my sme zvyknutí každé ráno a večer na čistenie našej pokožky, vlasov a tela. Ale naše vnútorné orgány sa tiež majú tendenciu znečisťovať sa. To sa prejavuje pri hromadení toxínov. Často sa ľudia uchýlia k liekom alebo tradičnej medicíne, pričom si myslia, že pohár liečebného nápoja čistí tela raz a navždy.

Tu sú tipy, ktoré majú mať zvyk pomôcť telu lepšie vyliečiť s detoxikáciou. Pri nich sa nebudete obávať žiadnych problémov s pečeňou alebo obličkami, alebo s kožnými ochoreniami, bolesťami hlavy alebo únavou bez zjavného dôvodu. 

Čistenie tela od toxínov

Obličky

Vďaka obličkám sa väčšina toxínov vylučuje. Znečistenie v týchto orgánoch je indikované opuchom, ťažkosťami v nohách, studeným potom a bolesťou v tejto oblasti. Ak chcete, aby obličky fungovali lepšie, akokoľvek by to mohlo znieť, mali by ste zvýšiť používanie ovocia vo vašej strave. Obsahujú veľa vody a zložiek, ktoré prispievajú k eliminácii toxínov z obličiek. Dokonca aj lekári odporúčajú ľuďom, ktorí majú problémy s fungovaním tohto orgánu, aby jedli toľko druhov ovocia a bobúľ, ako je to možné, najmä vodných melónov. Taktiež piť šťavu priamej extrakcie.

Pečeň

Jeden z najdôležitejších orgánov vášho tela. Tuky rozpustné toxíny sa najprv spracujú v pečeni a potom sa vylučujú aj obličkami. Ak sa v práci tohto orgánu vyskytne abnormalita, škodlivé látky sa neodstránia z tela, ale dostanú sa do krvného obehu a rozšíria sa po celom tele. Aby sa pečeň pomohla lepšie pracovať, musíte jesť veľa zelene, najmä petržlenových listov a listov hlávkového šalátu. A samozrejme, nezneužívajte fajčenie a alkohol, aby ste nezískali cirhózu pečene.

Črevo

Mnohé zložky, ktoré sa nachádzajú v moderných potravinách, najmä v komoditných jedlách, sa usadzujú na črevných stenách. Môžete vyčistiť črevá, ak budete jesť zeleninu, ako sú ružičkový kel, brokolica a špenát. Tiež piť veľa zeleného čaju, ak chcete nielen očistiť telo, ale aj schudnúť.

Pankreas

Zachováva krvný cukor pod kontrolou. Ak chcete vyčistiť toxíny, jedzte ananás alebo citrusy ráno. Zvýšte podiel zeleniny, ktorá obsahuje vitamíny skupiny B. Môže to byť šošovka, špargľa a špenát.

Môžete tak očistiť telo toxínov a výrazne zlepšiť prácu mnohých orgánov. Hlavnou vecou je každý deň používať tieto výrobky a samozrejme piť dostatok vody. Je lepšie predchádzať vážnym problémom a chorobám, než s nimi zaobchádzať neskôr.

Vyčistite svoje telo toxínov a nezabudnite zdieľať tipy s priateľmi.

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>