Okamžite odstráňte kašeľ a hlien z priedušiek! Stačia 2 zložky

Známou skutočnosťou je, že mrkva je výnimočne dobrá pre zdravie.

Mrkva je bohatým zdrojom vitamínov C a B a tiež obsahuje mangán, horčík, fosfor, draslík, vápnik a železo. Nielen to, mrkva sú dobré pre zdravie očí.

Napriek tomu, že táto zelenina je mimoriadne prospešná pre zdravie našich očí, je užitočná aj pre črevné pohyby a stimuluje imunitný systém. Sú veľkou pomocou v prípade astmy, kašľa, bronchitídy, chladu.

Tento recept je relevantný pre dospelých aj deti. Úspešne lieči kašeľ a odstraňuje hlien z priedušiek.

Med je tiež veľmi užitočný. Je súčasťou mnohých populárnych receptov. Najmä v boji proti chorobám dýchacích ciest.

Ako variť tento recept

Zloženie:

  • pol kilogramu mrkvy
  • štyri polievkové lyžice medu

pokyny:

Vezmite mrkvu a nakrájajte na plátky. Potom nalejte trochu vody do panvice a varte, kým nezmäkne. Potom vyberte z ohňa a mieste mixérom alebo vidličkou.

Pamätajte si, že musíte zachrániť vodu, v ktorej ste uvarili mrkvu. Nechajte vychladnúť a pridajte med. Potom pridajte vodu do mrkvového pyré, aby sa tento prírodný sirup. Uchovávajte na chladnom mieste alebo v chladničke pri teplote 8 ° C.

Ako užívať:

Tento sirup je úplne bezpečný, takže ho môžete používať často. Vezmite štyri polievkové lyžice každý deň s jedlom. Výsledky si všimnete po jednom alebo dvoch dňoch.

Vďaka vitamínom mrkvy a antioxidantom z medu môžete eliminovať hlien z pľúc a kašeľ zmizne.

ZDROJ:kingad.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>