Odstráňte starecké škvrny, pehy, vrásky, nadbytočný tuk z tváre a zľahčite pokožku za jediný týždeň

Nie je potrebné používať laser, ak chcete čistú pokožku. Zmes, o ktorej budeme písať, je mimoriadna, ktorá vám pomôže dosiahnuť požadované výsledky iba za jeden týždeň. Ak chcete pripraviť túto úžasnú masku, budete potrebovať ovsené vločky a citrón.

Existuje mnoho príčin objavujúcich sa škvŕn na koži, najmä na tvári, ktorá postupne spôsobuje, že tón pleti je tmavší. Expozícia na slnku, hormonálne zmeny, environmentálne faktory a zlé návyky sú aj iné príčiny.

Vyčistite pokožku za týždeň s ovsenou a citrónovou maskou

Ovsené vločky sú silný a prirodzený čistiaci prostriedok. Pohlcuje nečistoty nahromadené v póroch a ponúka podrobné čistenie.

Citrón je populárna zložka na vybielenie pleti, odstraňuje vekové škvrny, pehy a nadbytočný tuk. Tiež citrón zavrie póry. Obsahuje vitamín C, ktorý je antioxidantom, ktorý znižuje viditeľnosť jemných línií a vrások a tiež stimuluje produkciu kolagénu.

Zmes týchto dvoch zložiek je úžasná kombinácia, ktorá čistí vašu pokožku prirodzene a okamžite zanecháva viditeľné výsledky.

Potrebné zložky:

  • Čerstvo stlačená šťava z jedného veľkého citróna
  • Ovsenné vločky

Ako pripraviť nápravu?

Kombinujte citrónovú šťavu a mletý ovos, aby ste vytvorili homogénnu zmes. Aplikáciu musíte použiť priamo na predtým očistenú tvár.

Nechajte zmes pôsobiť minimálne 20 minút. Potom odstráňte masku veľkým množstvom vody.

ZDROJ:lushzone.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>