Odstráňte prirodzeným spôsom zubný kameň a plak za 5 minút bez návštevy zubára! Výsledok vás veľmi prekvapí

Plak je zhromažďovanie potravinového odpadu na vnútornom a vonkajšom povrchu zubov. Toto ochorenie ústnej dutiny môže spôsobiť zlý dych a môže tiež spôsobiť iné ochorenia, ako je zubný kameň, ktoré sa vyvíjajú, keď sa tieto zvyšky potravín stuhnú a kalcujú v zuboch a spôsobujú krvácanie a halitózu.

Hoci neexistuje žiadne konečné riešenie, ktoré by zabránilo vývoju zubného povlaku na zuboch, môžete vykonať rad domácich postupov na zníženie akumulácie týchto zvyškov v ústach a zabrániť vzniku tejto choroby. Odvažujete sa dozvedieť viac?

U ľudí, ktorí fajčia, sa tieto kamene stávajú tmavo žlté kvôli nahromadeniu nikotínu v zuboch. To isté sa deje u ľudí, ktorí si zvykli piť kávu a žuť tabak.

Dospelím sa odporúčajú, aby navštívili zubára každé šesť mesiacov na postup známy ako hlboká prevencia. Hoci tento postup nie je drahý, väčšina ľudí nechodí k zubárovi, pretože zabúdajú, alebo preto, lebo sa bojí lekárov. V tomto článku vám ukážeme úžasný liek na odstránenie plaku bez toho, aby ste museli navštíviť zubára!


Domáca náprava č. 1

Zloženie:
1/2 liter vody
60 g orechovej múky

Príprava:
Kontajner je s výhodou hliník, voda na mieste a 60 g múky z orechovej frakcie, zohrieva sa, kým voda nedosiahne bod varu a potom sa varí 10 minút pri nízkej teplote. Výsledkom je suspenzia podobná zubnej pasty, ktorá sa má používať na čistenie zubov 5 minút 2 krát za mesiac.

Domáce prostriedky nápravy 2

Zloženie:
2 lyžice slnečnicových semien
2 lyžice limetkovej šťavy
1/2 litra vody

Príprava:
V nádobe, prednostne hliníku, varte ingrediencie počas nízkej teploty po dobu 1 hodiny. Výsledok tejto zmesi sa používa na čistenie zubov 5 minút 2 krát za mesiac

Naša hygiena ústnej dutiny je veľmi dôležitá. Akumulácia kameňa a plaku spôsobuje nepríjemný zápach z úst, okrem toho, že nevyzerá esteticky príjemný.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>