Odstráňte nepríjemné ochlpenie na tvári s týmito 3 jednoduchými zložkami, už po jednom použití zbadáte vynikajúce výsledky

Jeden z najčastejších problémov medzi ženami je v súčasnosti sú chĺpky na tvári.Nikto ich nechce. V tomto článku vám predstavíme najlepšie riešenie tohto problému.

Laserová liečba a komerčné odstraňovanie chĺpkov nie sú vždy účinné a môže spôsobiť vedľajšie účinky, takže to, čo vám dnes ponúkame, je vyrobené z absolútne prírodných ingrediencií a môžete si byť istí, že nebudete mať žiadne problémy.

Tento recept bol použitý na Strednom východe na odstránenie chlpov na tvári žien.

Tento recept je naplnený minerálmi a vitamínmi, ktoré vám pomôžu urobiť pokožku jemnou a lesklou

Zloženie:
2 lyžice medu
1 polievková lyžica ovsenných vločiek
2 lyžice citrónovej šťavy

Ovesné vločky zomelieme na jemný prášok a potom všetky zložky premiešame na hustú pastu. Aplikujte zmes na požadovanú oblasť a nechajte ju 15 minút. Umyte tvár teplou vodou a všetko je pripravené. Potom aplikujte trochu krému a opakujte postup 2-3 krát týždenne po dobu jedného mesiaca.

Ak máte citlivú pokožku, konzultujte s dermatológom pred použitím akejkoľvek improvizované prostriedky, ak nechcete, aby zhoršiť situáciu.

Ak máte normálnu pokožku, môžete vyskúšať pastu na malom kúsku kože na ruke, aby ste sa uistili, že nespôsobuje žiadne podráždenie.

ZDROJ:homecraftings.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>