Odstrániť kyselinu močovú z kĺbov a vyhnúť sa dny a nádorom môže len tento elixír zdravia

Akumulácia kyseliny močovej postihuje kĺby a obličky. Nadbytočná kyselina močová a  ukladanie kryštálov soli vedú k vzniku dny, ktorá môže ovplyvniť akékoľvek kĺby, avšak spravidla sú ovplyvnené kĺby nôh. Formácie z kryštálov kyseliny močovej spôsobujú nádory, opuchy a bolesti s rôznou závažnosťou v kĺboch.

Zvyčajne je táto choroba v 100% zo 100 prípadov spôsobená metabolickými poruchami a poruchami mechanizmov, ktoré prirodzene prispievajú k vylučovaniu kyseliny močovej.

Ako je známe, uhorková šťava je veľmi účinná pri znižovaní telesnej teploty a tiež má vysokú schopnosť alkality a účinne odstraňuje kyselinu močovú a jej kryštály zo spojov.

Táto zmes dokonale odstraňuje toxíny a celer a hlavne zázvor – znižuje zápal.

Ako odstrániť kryštály kyseliny močovej v kĺboch

Vytvorte šťavu z 1 stredne veľkej uhorky, 2 celerové struky, polovicu citróna a mladého koreňa zázvoru o veľkosti 2,5 cm.

Príprava:

Najprv vyčistite zložky kože. Nakrájajte uhorku a zeler na malé kúsky. Nakrájajte citrón na polovicu, vezmite jeden kus, stlačte do misky mixéra a druhú vložte do chladničky. Narežte koreň zázvoru. Zmiešajte všetky zložky a pite zmes raz alebo dvakrát denne, kým neucítite výsledky.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>