Odstránila všetky vrásky s týmto domácim krémom len za 1 týždeň, hneď si to idem pripraviť aj ja

Woman magnifying wrinkle on face

Starnutie nie je vítané, najmä u žien. Okrem toho, že vaše telo je oveľa slabšie, vaša tvár sa tiež pokrýva vráskami. Kozmetický priemysel dnes robí milióny na ošetreniach proti starnutiu, ako sú botox, hyaluronové plnivá, dermabrázia, chemické piliny a mnoho ďalších.

Smutná pravda je, že aj keď musíte platiť veľa peňazí, aby ste odstránili vrásky v kozmetickom salóne, tieto liečebné postupy nie vždy prinášajú výsledky, ktoré očakávate. To je jeden z dôvodov, prečo sa mnohé ženy rozhodnú namiesto toho o prirodzenej liečbe proti starnutiu.

Domáce krém proti vráskam, ktorý tu odporúčame, môže znížiť vzhľad vrások tým, že spomaľuje proces starnutia a hlboko hydratuje pokožku. Najlepšie však je, že je úplne bezpečný, pretože používa len prírodné zložky. Navyše je vhodný pre všetky typy pleti a dáva výsledky za týždeň.

Ďalšou výhodou, ktorú prináša tento domáci krém proti vráskam, je to, že je to celkom jednoduché a ľahko vyrobiteľné.

Čo potrebujete :

  • 2 lyžice vazelíny
  • 1 polievková lyžica mandľového alebo olivového oleja
  • 1 vaječný žĺtok
  • 1 lyžička medu

Inštrukcie:

Začnite tavením vazelíny na nízkej teplote. Bude to trvať len niekoľko minút. Potom ho odstráňte z tepla a pridajte ostatné zložky – vaječný žĺtok, med a olej. Zmiešajte, až sa zložky dobre zmiešajú. Keď to urobíte, nechajte zmes bokom na 5 minút.

Pred ošetrením dôkladne umyte a osušte svoju tvár. Naneste krém na tvár. Jemne masírovať kruhovými pohybmi. Nechajte pôsobiť pol hodinu a potom ju odstráňte pomocou vatovej bavlny namočenej v minerálnej vode. Môžete tiež použiť mokrý uterák.

Prvé výsledky sa zobrazia približne týždenne.

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>