Odlákajte tohto nepríjemného neprieteľa od seba a svojich blízkych, veľmi jednoduchým spôsobom

Drahé dámy. Starať o svoje zdravie a svojich blízkych v zhone dať nejaké dobré rady, ako sa brániť uhryznutiu kliešťa a jeho extrémnemu záujmu o vašu pleť v lete. 

Je pravdepodobné, že už viete, že pred odchodom z lesa, skôr než ho opustíte, by ste mali vždy zabezpečiť, či sa kliešte na odeve ešte neobjavili, takisto aj na pokožke tela. Prehliadajte sám seba a blízkych po celú dobu pobytu v lese.

Chcem dať odporúčania, šikovný trik, ktorý môžete použiť pre vašu bezpečnosť pri pobyte na vidieku. Tento šikovný trik, vám pomôže vyhnúť sa lipnutiu na oblečenie kliešťa, a odradí ho aj od vás. A vyriešiť tento problém je neuveriteľne jednoduché! Budete potrebovať dať kvapku éterického oleja na oblečenie. Budete potrebovať fľašku s uzáverom. To je možné zakúpiť v ktoromkoľvek železiarstve. Ďalej budete potrebovať jeden z éterických olejov.

Pripraveným olejom pokvapkáme oblečenie, keď máme v úmysle prejsť sa po lese, alebo sa vydať na prechádzku do parku. Tiež oblečenie dieťaťa.

Teraz o olejoch, pretože existuje len málo – tieto éterické oleje, ktorého sa boja roztoče, ako diabla je kadidlový olej.

Navrhoval by som, vašej pozornosti päť z týchto esenciálnych olejov. Vybrať niečo, ku ktorému vy a vaši blízki nemajú citlivosť a alergické reakcie.


Poviem vám o bonuse, a to vďaka použitiu týchto olejov na oblečení – okrem roztočov, vydesia sa aj otravné muchy, proti hryzeniu komárov.

To znamená, že najúčinnejšie olej v boji proti roztočom a ich zdesenie je sám – citrón. Ako alternatíva k tomuto esenciálneho oleja môžu byť použité lemongrass olej Chinese. 

Tiež dávať pozor na eukalyptový olej, ktorý môžu byť v kombinácii s inými olejmi. Dokonale odpudzuje kliešte, komáre a ďalší hmyz , ako aj mäta pieporná. 

A samozrejme, ako zázrakom odrádza kliešte levanduľový olej. Nemajú ho radi, komáre a ďalší nepríjemný hmyz.

ZDROJ:mycharm.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>