Od doby, ako užívam tento zázračný nápoj, moje pečeňové testy sa výrazne zlepšili a ja sa cítim, ako by som mal o 10 rokov menej

Dnes sa už všade okolo hovorí o zdravej výžive. Bohužiaľ, keď príde do praxe, je situácia úplne odlišná: neustály nedostatok času na verenie nás núti stravovať sa v rýchlom občerstvení a to škodí tráviaceho traktu a pečene.

Pridá sa všetkému mestské znečistenie a pochybnej kvality výrobkov … To je dôvod, kvôli ktorej je správne pomôcť funkcii pečene, a konzumovať pravidelné detoxikačné prírodné nápoje .

Nápoj pre liečbu pečene

Ponúkame vám nápoj pozostávajúci z prírodných antioxidantov, môžu viesť ku kontaminácii z pečene a obnoviť svoju prácu. Pripravte si ho a začnite zdravú a chutnú liečebnú kúru.

Farebný liečivý nápoj

zloženie

  • 1 paprika
  • citrónu polovica
  • 1 jablko
  • 1 menšia uhorka

príprava

Z navrhovaných zložiek, vytlačiť šťavu, premiešajte. Piť tento koktail môžete až 3 krát denne kedykoľvek. Použitie samozrejme môže byť upravená nezávisle na sebe, ale nie viac ako jeden mesiac, potom si dajte pauzu po dobu najmenej 2 týždňov.

Nezabudnite, že prevencia – je lepšia ako liečba.

ZDROJ:SOVKUSOM.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>