Očné okolie bez vrások: použite tento jednoduchý výrobok z chladničky a zabudnete na starnutie

Starnutie spôsobuje veľa nežiadúcich zmien v našom tele. A najčastejšie sa v oblasti očí objavujú prvé zmeny týkajúce sa veku.

Koža očných viečok je tenká, jemná a neustále vystavená vonkajším provokatérom, stresu, nedostatku vitamínov a dobrému spánku.

Existuje veľa kozmetických prípravkov na starostlivosť o pleť očných viečok, ale najúčinnejšie boli a budú tie, ktoré nás samotná príroda dala.

Použitie masiek založených na vajciach, môžete zbierať kožu okolo očí, robiť to svieže, pružnejšie, hladké jemné vrásky. Toto je skutočný nález!

Zozbierali sme niektoré jednoduché domáce recepty, ktoré pomôžu pokožke okolo očí aby zostala mäkká a pružná!

Maska na vajíčka

Najjednoduchší, no nie menej účinný spôsob, ako zlepšiť stav pokožky očných viečok, je použiť vaječné biele v najčistejšej forme!

Budete potrebovať iba 1 bielok a vatový tampón. Aplikujte proteín na pokožku okolo očí. Udržujte viečka zatvorené a nechajte bielko úplne vyschnúť. Masku umyte chladnou vodou a vychutnajte si výsledok!

Recept, ktorý je uvedený nižšie, bude lojálnym pomocníkom v boji proti stračím nohám okolo očí. 
Zmiešajte vaječné biele, jačmennú múku a med v rovnakom pomere. Výsledná zmes sa aplikuje na oblasť okolo očí po dobu 20 minút, potom opláchnite studenou vodou. 
Táto maska ​​pomôže vyhladiť vrásky a obnoviť pokožku okolo očí.

Budete potrebovať:

  • 2 chladené žĺtky
  • 1 lyžičku medu
  • 1 lyžička olivového alebo mandľového oleja. 

Zmiešajte všetky zložky dôkladne a naneste na pokožku okolo očí. Tento postup trvá dlhšie ako polhodinu a výsledok Vás príjemne prekvapí!

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>