Očistite telo ľanovými semenami a kefírom, po pár dňoch budete vidieť v zrkadle úplne iného človeka

Nedávno sa metódy čistenia čriev pomocou ľanových semienok stali veľmi populárnymi.

Vykonávať doma je takéto čistenie ľahké! Existuje však jedno pravidlo: stačí dodržiavať správny recept na prípravu týchto produktov a ich použitie! Recepty na najobľúbenejšie spôsoby čistenia tela si môžete prečítať nižšie.

Správne čistenie tela ľanovými semenami a kefírom:

Metóda 1.

Na jeho zavedenie je potrebné pripraviť tri alebo päť lyžičiek celých semien ľanu v termoske s pohárom  vriacej vdy. Teraz pokryte pokrm pokrievkou a nechajte zmes na desať hodín na teplom mieste. Používame hotový odvar spolu so semenami a čerstvým jogurtom počas dvadsiatich až dvadsiatich piatich dní. Potom urobíme jednorázovú prestávku a opäť opakujeme kurz.

Metóda 2.

Je potrebné mleť v mlynčeku na kávu dve lyžice ľanových semien a zmes vzalejeme jedným pohárom vriacej vody. Po dvoch až piatich hodinách premiešajte s rovnakým množstvom kefíru a pridajte štvrtinu pohára nakrájanej petržlenovej vône alebo kôpru. Domáce lieky na čistenie používame minimálne raz za tri dni po dobu jedného mesiaca.

Metóda 3.

Táto metóda je založená na použití ľanového semena v drvenej forme. Aby ste to dosiahli, rozmiešajte celé zrná v mlynčeku na kávu a nalejte do nádoby, ktorá je vhodná na skladovanie s pevným viečkom.

Denne používajte jednu čajovú lyžičku pripravenej ľanovej múky, ktorú zmiešame s kefírom. Môžete použiť ako bežný kefír, tak , ako aj kyslý mliečny nápoj s prospešnými baktériami.

Metóda 4.

Ak chcete vykonať čistenie vnútorností čriev iným spôsobom, nepotrebujete veľa času a úsilia, ale jeho účinok je jednoducho neuveriteľný!

Takže, vopred kúpiť kefír, pretože potrebujeme čerstvý produkt. Teraz rozdrviť v mlynčeku na kávu päť lyžičiek ľanového semena. V tomto prípade musia byť semená úplne suché a celistvé.

Počas dňa je potrebné používať len kefír zmiešaný s ľanovou múkou v pomere 10: 1.

Vynaložením najmenej dvoch takých dní v týždni nebudete rozpoznať svoje proporcie v zrkadle po niekoľkých týždňoch!

ZDROJ:/healthharbor.ru/

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>