Obľúbené UGG topánky nemajú na našich nohách čo hľadať, prečítajte si z akého dôvodu a viac ich na nohu nedáte

UGG topánky sú pohodlná zimná obuv, ktorej ženy dávajú prednosť tým, že využívajú výhody teplých a pohodlných topánok. Tieto výrobky z Austrálie sú už dlhé roky jednou z najpopulárnejších topánok a sú to nielen ženy, ale aj deti a dokonca aj muži. Koniec koncov, nie je zlé nosiť príjemnú mäkkú a teplú obuv aj v snehu, vďaka čomu vďaka svojej širokej, protišmykovej podošve môžeme bezpečne stáť na ľade.

Ale nie všetko je tak dobré, ako to vyzerá

Lekári na celom svete sa snažia odradiť ženy, ktoré si kupujú UGG topánky. Stále viac a viac ľudí sú tí, ktorí navštevujú v dôsledku nosenia UGG topánok ortopédov kvôli rôznym bolestiam. V prvom rade majú vplyv na kolená.

Nebezpečná obuv

Ortopedickí chirurgovia poukazujú na skutočnosť, že ak nechcete byť pacient, uistite sa, že vaša obuv je stabilnejšia. To je presne to, čo topánky UGG nedokážu, pretože sú veľmi mäkké a preto neposkytujú žiadnu oporu pre nohy. Tí, ktorí pravidelne nosia topánky UGG, s väčšou pravdepodobnosťou sa sťažujú na bolesť kolena. Ortopedický chirurg Ian McDermott tvrdí, že keď nosíme príliš mäkké topánky UGG, naše držanie tela sa zásadne zmení, takže naše držanie tela bude iné.

Preto sa ťažisko tela zmení a hmotnosť na koleno je väčšia. Naše nohy sú neúmyselne v tvare X, čo vedie k tomu, že chrupavka je tlačená, pretože trenie medzi kĺbmi sa značne zvyšuje.

Ak sa nechcete vzdať týchto trendových topánok, pozrite sa na to, čo ste dostali z regálov. Vaše nohy by sa nemali uvoľňovať vo vašich topánkach, obuv UGG by mala byť presne na nohách a mala by byť pevná. Dnes máme na trhu niekoľko modelov, ktoré spĺňajú tieto požiadavky. Ak sa chcete vyhnúť vyššie uvedeným skutočnostiam, mali by ste nosiť mäkké topánky po dobu 30 minút, alternatívne odporúčame nosiť UGG topánky doma ako papuče.

Preto ak ste niekedy nosili svoje topánky UGG, je pre vás lepšie vrátiť sa na nosenie tradičných topánok pre vaše vlastné zdravie.

Zdieľajte tieto užitočné informácie so svojimi priateľmi a známymi na sociálnej sieti!

ZDROJ:bidista.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>