Nový objav v liečbe rakoviny. Onkológovia prišli na to, že časť tejto bylinky dokáže veľmi efektívne napádať rakovinotvorné bunky. A to už za 2 dni po konzumácii

Existujú choroby, ktoré sú známe ako tie najzákernejšie. A medzi ne sa radí rakovina. To, ako sa lieči, dnes pozná každý. Je to ožarovanie, alebo je to tiež chemoterapia. Ani jedno ale nemá nijako veľkú účinnosť. Teraz sa možno objaví ešte tretia metóda, na ktorú prišli onkológovia v podstate náhodou. Jedná sa o využitie byliny, ktorá by vďaka tomu mohla znamenať zaujímavý prielom. To preto, že na rakovinotvorné bunky dokáže efektívne pôsobiť už druhý deň po konzumácii.

S čím prišli vedci? Aké sú ich závery?

Pozrime sa spoločne na to, s čím vedci z radov onkológov vlastne prišli. Celkom náhodou objavili bylinu, ktorá dokáže pomerne efektívne napádať rakovinotvorné bunky. Toto si následne potvrdili aj v experimentoch, kedy jasne videli, že u ľudí ktorí túto bylinu užívajú došlo k tomu, že je ich zdravotný stav podstate lepší, než u skupiny ľudí, kde je využívanie výhradne len placebo. Tieto svoje závery ešte niekoľkokrát overili a potom sa ich rozhodli publikovať.

Dané vyjadrenie bolo spojené s tým, že daná bylina naozaj dokáže napádať rakovinotvorné bunky a tak skutočne dokáže zaistiť to, že rakovina môže miznúť. Nejde však o komplexného pomocníka, keďže primárne dokáže pôsobiť hlavne na rakovinu v hrubom čreve, ďalej na rakovinu pankreasu, alebo na leukémiu. Nejde teda o pomocníka univerzálneho, ale tam kde pôsobí, tam pôsobí veľmi dobre.

Ako daná bylina vlastne pôsobí?

Pozrieť sa môžeme tiež na to, ako daná bylina vlastne dokáže pôsobiť a čo je jej primárny prednosťou. Keď je pravidelne používaná, tak sa jej účinné látky dostanú do rakovinotvorných buniek. Tu spustí špecifické reakcie, ktoré vedú k tomu, že sa táto bunka začne sama výrazne poškodzovať. Vlastne dochádza k tomu, že daná bunka spácha samovraždu a že postupne zanikne. Unikátom danej byliny je to, že účinné látky vie vyhľadávať len ony zlé a rakovinotvorné bunky. Tie zdravé, ktoré ľudské telo potrebuje, nijako napádané ani poškodzované nie sú. To je veľký rozdiel napríklad proti chemoterapii, kedy je v tele poškodené všetko. To isté platí aj o ožarovanie.

O akú bylinu sa jedná a ako ju môžete využiť?

Poďme sa pozrieť na to, aká bylina je tým zázrakom a ako ju môžete efektívne využiť. Budete prekvapení, že sa jedná o niečo tak obyčajného ao niečo tak bežného, ​​ako je púpava. Konkrétne potom budete potrebovať koreň z púpavy. Ten keď máte, tak ho len nakrájate na malé kúsky a vložíte do hrnčeka. Ten zalejete vriacou vodou. Pokiaľ máte koreň sušený, použite 4 lyžičky. Ak čerství, budú stačiť iba dve.

Následne ho necháte lúhovať podobne, ako je tomu u čaju. Optimálne dobou je 10 – 15 minút. Následne môžete tento nápoj precediť a potom už stačí len jeho konzumácie. Ideálne je piť ho 3x denne. Už po dvoch dňoch bude dochádzať k tomu, že účinné látky z koreňa púpavy začnú napádať rakovinotvorné bunky.

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>