Novinárka vyskúšala jesť celý týždeň instantné polievky! Pozrite sa, čo sa jej stalo

Zaiate čínske polievky sú cestou na rýchle jedlo. Sú nezdravé, ale napriek tomu ich stále jeme. Pred niekoľkými rokmi sa stali populárnymi. Novinárka prešla experimentom a celý týždeň jedla iba polievku. Čo z toho vyšlo?

Experiment

Novinárka Hana Hong prijala zvláštnu výzvu. Na týždeň sa rozhodla jesť iba čínske polievky. Na 5 dní pripravovala polievku na každé jedlo a niekedy do nej pridala nejaké zdravé ingrediencie.

Novinárke sa pôvodne táto myšlienka páčila, čo šetrilo čas, pretože polievky sa pripravujú veľmi rýchlo. Keď po chvíli pribrala na váhe, výsledok ju prekvapil.

Prvé problémy

Prvé problémy sa objavili v druhý deň experimentu. Po prebudení sa necítila dobre. Nakoniec to bolo ešte horšie, bola ospalá a unavená. Na tretí deň začala táto strava ženu skutočne mučiť, mala pocit, že má chuť na iné jedlo, ale nevzdala sa. Štvrtý deň sa začala cítiť nevoľná a nechutná, jej jedlo ju nevyplnilo, cítila podivný prázdny žalúdokJej ústa boli suché a bola stále smädná. Tieto príznaky boli pravdepodobne spôsobené veľkým množstvom soli obsiahnutej v čínskych polievkach.

Negatívne účinky

Na konci experimentu žena nemala žiadnu silu ani energiu na nič. Celý deň chcela spať. Niekedy pocítila nával adrenalínu, hoci to vysvetlila čakaním na svoje obľúbené jedlo, pretože experiment sa chýli ku koncu. Počas jej obdobia sa cítila podráždená, nahnevaná, letargická, unavená. Pocit nevoľnosti však nie je jediným účinkom.

Novinárka zaznamenala chudnutie, hoci sa zdá neuveriteľné, stratila 1,8 kg.

Záver

Žena neodporúča takúto stravu nikomu. Bolo to ťažké obdobie plné nervov a únavy, napriek tomu, že vykonávala ďalšie denné aktivity ako pred experimentom. 

ZDROJ: KOBIECEINSPIRACIE.PL

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>