Nikdy nedopustite, aby ste mali takúto pleseň vo svojom dome, kamarátka prišla takmer o život

Ak sa chcete natrvalo zbaviť plesní , je nutné odstrániť zdroj vlhkosti, rovnako ako použiť účinné prostriedky na boj s plesňou. Dnes sa s vami podelíme o recept na prírodné riešenie, ako sa zbaviť plesne.

Tea tree oil – jedna z najúčinnejších prírodných prostriedkov na boj s plesňou v domácnosti. Napriek tomu, že ropa nie je najlacnejší výrobok, to vyžaduje veľmi malé množstvo pre čistenie formy.

Pleseň rastie a darí sa jej hlavne v teplých, vlhkých miestach doma, zvlášť v organických materiáloch, ako je drevo, papier, koža, odevy z prírodných textílií a koberce.

Ako sa zbaviť plesne v dome

BUDETE POTREBOVAŤ

  • 200 g vody
  • 1 lyžica tea tree silice
  • sprej

VÝVOJ POSTUPU

  1. Zmiešajte vodu a esenciálny olej.
  2. Zmes dajte do fľaše a postriekať roztokom povrch plesní.

Potom, čo sa aplikuje sa necháva v žiadnom prípade to nemusíte umývať. Tea tree oil – prírodný produkt, ktorý je bezpečný pre ľudí a zvieratá.

Vytvorenie takéhoto postupu je potrebné tak často, ako je to možné, pretože forma sa má schopnosť rýchlo množiť. Obrábanie prehnitých povrchou zmesou esenciálneho oleja tea tree a vody je treba robiť 2 krát denne.

Zdieľajte so svojimi priateľmi túto užitočnú radu – budú vďačný!

zdroj:takprosto.cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>