Nikdy nebudete vyhadzovať priečky z vlašských orechov, ak zistíte aký je to univerzálny liek pre všetky choroby

Pozoruhodné, ale podľa ľudového liečiteľstva, priečky alebo prepážky vlašských orechov vás dokážu vyrovnať sa s radom ochorení.

Nedostatok jódu

Po prvé, je to dobrý prostriedok na doplnenie nedostatku jódu v tele.

Ako vyjadrenie odborníkov, nedostatok jódu v organizme je schopný vyvolať vývoj mnohých ochorení, vrátane porúch štítnej žľazy, rakoviny prsníka, maternice, prostaty adenóm.
Nedostatok jódu často zmení na celkovú slabosť, trasenie rúk, podráždenosť, zábudlivosť, zvýšenie krvného tlaku.

Nedostatok jódu je bežný výskyt medzi staršími, tehotnými a dojčiacimi ženami, ako aj tými, ktorí strávia veľa času pred počítačovým monitorom.

Diagnózu nie je ťažké rozpoznať. Stačí stačiť niekoľko prúžkov bavlny na predlaktie navlhčenom obyčajným jódom. Ak ráno zistíte (alebo nenájdete vôbec) stopy jódu – problém je zrejmý. V takejto situácii budú vhodné hojivé vlastnosti ozdôb z vlašských orechov.

Budete potrebovať:

Polovica pohára septa odstránených z plášťa orechov. Vložte do hrnca a zaliať studenou vodou (2 šálky) a priveďte do varu. Potom nechajte ich nasiaknuť asi 10 minút, ochlaďte a získate pripomínajúci varený čaj a pite trikrát denne pred jedlom.

Doba trvania príjmu vývaru sa pohybuje od 1 do 4 týždňov. Výsledkom je zlepšenie zdravia, obnovenie mentálnej rovnováhy, normalizácia metabolizmu atď.

Tiež tento vývar pomáha úspešne zbaviť konjunktivitídy

Pre túto oblasť sú potrebné pomleté prepážky pomocou mlynčeka na kávu. Výsledný prášok vyplniť pol šálkou studenej vody, nechať variť na miernom ohni po dobu 20 minút. Potom preceďte cez niekoľko vrstiev gázy. Ako výsledok, dostanete asi pol pohára tekutiny tmavo hnedej.

Postup:

Navlhčite vatový tampón v tejto tekutine a aplikovať niekoľko minút na očné viečka po dobu jedného týždňa.

Bojujú s onkologickými chorobami

Dokonca odstraňujú rôzne mikróby a baktérie, vyznačujú sa posilňovaním a adstringentnými vlastnosťami. Okrem toho sa takéto rastlinné suroviny podľa odborníkov v oblasti tradičnej medicíny môžu použiť aj na boj proti rôznym onkologickým chorobám.

Vzhľadom k svojim antibakteriálnym vlastnostiam priečky vlašských orechov môžu byť použité pre prípravu liečiv dlhodobej hnačky, rovnako ako z kolitídy – zápalových lézií hrubého čreva. Oni sa tiež často používajú na korekciu diabetu, v tomto prípade z liekov odstraňujú nepríjemné príznaky choroby – sucho v ústach a brnení po celom tele. Tinktúra z nich dokonale zvládne pankreatitídu, pomáha eliminovať príznaky ischiasu a iných kĺbových ochorení.

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>