Niekoľko účinných spôsobov v boji proti celulitíde vám určite pomôže nájsť krásne telo

Oh, tento škaredý problém! Niekoľko účinných spôsobov boja proti celulitíde vám určite pomôže nájsť krásne telo.

Morská soľ

Pílingovanie s morskou soľou alebo kúpeľom má priaznivý vplyv na problémové oblasti. Tento postup posilňuje spojivové tkanivo a napína pokožku. 

Špeciálny zábal

Špeciálny zábal pomôže zlepšiť elasticitu pokožky a odstrániť celulitídu: použite terapeutickú hlinku (modrá, biela) s teplým harmančekovým extraktom, aby ste získali mäkkú kašičku, aplikujte na oblasti postihnuté celulitidou, nechajte vyschnúť a oplachujte teplou vodou po 20 minútach. Môžete vytvárať zábaly s riasami, účinok sa zintenzívni, ak sú zodpovedajúce plochy pokryté polyetylénom na vrchu. Ak na hornú časť filmu umiestnite krátke šortky, zakryte si horúcou dekou a posaďte sa alebo položte na 1 hodinu, potom je efekt ohromujúci.

Krémy

Existuje celá časť špeciálnej anticelulitídnej kozmetiky – krémy, gély, pleťové vody. Jasný tlak s rukami alebo masážnym zariadením výrazne urýchľuje pohyb lymfy cez tkanivá tela, eliminuje lymfatickú stázu, blokuje celulitídu opuchnutými tukovými bunkami. Lymfatická drenážna masáž sa má vykonávať v smere toku lymfy: od zdola nahor, od kolena po stehno. 

Esenciálne oleje

„Zabíja“ tuk v tkanive postihnutej celulitídou, masáž s esenciálnymi olejmi z grapefruitu, rozmarínu, harmančeka, borievky, citrónu, cypru a zeleniny, ružových alebo anízových olejov. Je potrebné zmiešať 3 kvapky všetkých štyroch olejov (z vyššie uvedeného) s 50 mililitrami základného oleja (broskyňa, mandle, jojoba). Táto zmes sa má denne treť do pripravenej pokožky po dobu 2 týždňov, potom prestávku po dobu 7 dní a opakovať kurz znovu.

Denné masírovanie

Oblasti postihnuté celulitídou, je žiaduce masírovať denne. Suchá masážna rukavice by mala byť vaša obvyklá procedúra. Dvakrát denne – ráno a večer – trieť problémové oblasti po dobu 5 minút. Potom urobte sprchu (lepší kontrast) a namažte pokožku krémom. 

Medová masáž

Medová masáž je veľmi účinná proti celulitíde. Masáže sa vykonávajú 5-10 minút, potom musíte mať teplú sprchu a použiť hydratačný krém. Med sa nanáša na dlaň a je zasunutá do masívnej oblasti. Časť zmesi opustí, druhá zostáva na rukách. Ak existuje niekoľko takýchto zón, potom sa každá zóna masíruje.
Keď sa med je úplne prenesený do tela, dlane sú pevne „prilepené“ k telu a náhle sa uvoľnia. Postupne sa tlieskajúce pohyby stávajú ostrejšími a silnejšími. Stlačte ruky pevne. Príslušne ich odtrhne a ostrejším spôsobom je med vniknutý do kože a len tenká vrstva zostáva na povrchu a potom sa začne biela hmota objavovať na rukách. Po masáži ostávajú modriny na miestach, ktoré časom zmiznú.

Káva

Kávová maska ​​pre telo proti celulitíde a tukové usadeniny. Do kávovej usadeniny pridajte modrú hlinu a trochu vody (najlepšie minerálne) do stavu kyslej smotany. Masírujte jemne a naneste masku na mierne vlhkú pokožku. Po určitom čase umyte teplou vodou. Kofeín prispieva k odbúravaniu tuku a íl „ťahá“ nadbytočnú tekutinu zo subkutánneho tkaniva. 

Zničte „hrudky“. Každý večer, keď sa kúpete, urobte špeciálnu masáž proti celulitíde. Najprv pocítite, že tukové záhyby a zahustenie sú prstami, potom ich začnite masírovať a treníte. Postup môže byť bolestivý, preto sa neodporúča aplikovať na tých, ktorí majú veľmi citlivú pokožku!

ZDROJ:di-via.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>