Niekoľko trikov, vďaka ktorým bude váš úsmev biely a krásny

Dnes vám predstavíme niekoľko tipov, vďaka ktorým bude váš úsmev vyzerať úžasne 🙂 Každý z nás chce mať krásne a biele zuby. Potom sa môžeme voľne usmievať a úsmev všetko uľahčí 🙂

Pasta na bielenie zubov

Príprava kurkumy na bielenie je veľmi jednoduchá. Stačí zmiešať 1 čajovú lyžičku kurkumy s jednou čajovou lyžičkou kokosového oleja a 2 kvapkami oleja mäty piepornej. Takúto zmes používame presne ako obyčajná pasta.

Čajový olej

Je to tiež vynikajúci spôsob bielenia zubov. Všetko, čo musíte urobiť, je zriediť 5 kvapiek oleja v pol pohári vody a vypláchnuť si ústa zmesou každý deň pred vyčistením zubov. Po niekoľkých týždňoch liečby uvidíte vynikajúce výsledky.

Jahodová pasta

Jahodová pasta je veľmi zaujímavý spôsob bielenia zubov, ale nanešťastie je sezónny. Stačí rozdrviť jednu jahodu trochou morskej soli a vyčistiť si zuby. Čistite si zuby rovnakým spôsobom, ale nepoužívajte ich príliš dlho na ochranu skloviny. Prípadne nemôžete použiť morskú soľ, ktorá má abrazívne vlastnosti.

Kokosový olej

Veľmi účinný domáci liek, ktorý sa nielen postará o vaše zuby, ale tiež vám pomôže postarať sa o ich zdravie. Pred čistením zubov sa na zuby nanáša olej. Necháme štvrtinu hodiny, potom si vypláchnite ústa a umyte ich obyčajnou pastou. Liečba sa opakuje 2 až 3-krát týždenne.

Aktívne uhlie

Aktívne uhlie stačí na zmiešanie s vodou, aby sa vytvorila jednoduchá zubná pasta, ktorou si vyčistíme zuby. Po vyčistení necháme pôsobiť 2 minúty a dobre opláchneme vodou. Liečbu opakujeme raz týždenne.

Banánová kôra

Banánová šupka obsahuje látky, ktoré rozpúšťajú zubný povlak a pomáhajú zachovať ich bielu farbu. Stačí pretiahnuť kožu cez zuby, počkať 5 minút a potom si zuby čistiť obyčajnou zubnou pastou.

ZDROJ: dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>