Ničí vás dna? Vyhrajte tento boj a zbavte sa jej navždy. Keď vyskúšate túto liečbu, budete ľutovať, že ste o nej nevedeli skôr

Ak máte problémy s dnou, pravdepodobne viete, že ide o komplikovanú formu artritídy. Ľudia, ktorí s ňou nemajú skúsenosti, ju ignorujú. Pre tých ľudí, ktorí majú dnu, to môže byť hrozný stav.

Dna je spôsobená nahromadením kyseliny močovej v krvi v dôsledku rozpadu zlúčenín odpadu, ktoré sú spracované obličkami a rozpustené v krvi. Dnové záchvaty sú spôsobené neschopnosťou obličiek rýchlo sa zbaviť kyseliny močovej, čo má za následok kryštalizáciu a nahromadenie odpadu v kĺbe.

Príznaky dny sú krehké a bolestivé kĺby, teplé a sčervenané. Toto je chronické ochorenie a mnohí ľudia, ktorí trpia, neradi a užívajú aspirín až do konca svojho života. Zmes len z troch zložiek lieči dnu prirodzene a zabráni príznakom dny ako protizápalové lieky.

Tu sú potrebné zložky:

  • 1 ananás
  • 1-2 čajové lyžičky prášku z kurkuma
  • 1 šálka čerešňovej šťavy

Budete tiež potrebovať:

  • sklenená nádoba s tesným krytom
  • sitko
  • 1 palcový čerstvý koreň zázvoru (alebo 2-3 čajové lyžičky práškového zázvoru)
  • kuchynský robot alebo mixér
  • med

Spôsob prípravy:

Odrežte kožu a odstráňte stonku ananásu. Môžete použiť stonku, ak sa vám páči, pretože obsahuje veľa bromeínu. Nakrájajte ananás na kúsky a vložte ich do mixéra. Zmiešajte ich, kým nie sú rovnomerne rozdrobené, a potom pridajte šálku čerešňovej šťavy, potom posypte čajovú lyžičku zázvoru a kurkumu.

Nakoniec dobre zmiešajte, vložte zmes do nádoby a tesne ju uzavrite. Nechajte nádobu v chladničke po dobu 10 dní.  Môžete si pridať med do toho, aby to chutnejšie. Tento zázračný nápoj môže zostať až jeden mesiac v chladničke.

Potrebujete ho konzumovať každý deň ráno. Výsledky sú úžasné!

Zdroj: dailydayroots.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>