Nevyhadzujte peniaze na lieky na liečbu cholesterolu a krvného tlaku – skúste tento domáci liek užívať 7 dní! Budete prekvapení!

V tomto článku vám povieme recept na prípravu staréj receptúry Amish, ktorý bol používaný pred mnohými rokmi ako liečba mnohých rôznych chorôb. Táto kombinácia posilní imunitný systém. Okrem toho, tento nástroj má schopnosť zníženie vysokého krvného tlaku a vysokej hladiny cholesterolu v krvi.

Budete potrebovať niekoľko prísad, ktoré máte pravdepodobne už v kuchyni! Len za týždeň zistíte neuveriteľné vylepšenia a získate úžasné výsledky!

Ingrediencie:

  • 1 koreň zázvoru
  • 1 nastrúhaná strúčik cesnaku
  • 1 lyžica jablčného octu
  • 1 PL citrónovej šťavy
  • 1 lyžička medu

Príprava:

Stačí vložiť všetky ingrediencie do mixéra a miešať 30 sekúnd pri vysokej rýchlosti. Ďalším krokom je skladovanie zmesi v chladničke po dobu 5 dní.

Použitie:

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov konzumovať 1 polievkovú lyžicu tejto zmesi pred raňajkami v dopoludňajších hodinách a 1 lyžice nástroja pred večerou.

Dôležité upozornenie: túto zmes by ste nemali užívať viac ako 3 krát denne.

zdroj:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>