Nevyhadzujte peniaze na laser, pilulky alebo krémy! Umývanie tváre s týmto lacným produktom, skôr ako sa dostanete do postele odstráni všetky škvrny a vrásky na tvári

Maska na tvár, ktorú dnes predstavíme, budete mať bielu pokožku a vyčistí tvár tmavých škvŕn a pieh, a zároveň znižuje vzhľad vrások na tvári. Maska je založená na petržlenovej vôni a citróne, zložkách bohatých na základné živiny, ktoré sú dôležité pre zdravie vašej pokožky. Petržlen má mnoho zdravotných výhod a zvyčajne sa používa proti chorobám obličiek, infekciám močových ciest, cukrovke, zápalu očí a impotencii. Petržlen sa vďaka svojim regeneratívnym vlastnostiam používa aj v kozmetických výrobkoch.

Maska môže znížiť podráždenie a opuch tváre, bielenie pokožky, elimináciu sčervenania a zlepšenie pleti. To tiež eliminuje akné a ďalšie kožné problémy, ktoré ste nedokázali vyriešiť skôr.

Tu je to, čo potrebujete pripraviť:

prísady

  • 2 lyžice petržlenových listov
  • 1 čajová lyžička citróna
  • šťava alebo jablkový octový ocot 200 ml. z vody

príprava

Varenie vody v hrnci, potom pridajte nakrájané petržlenové listy a zmes zmiešajte pri nízkej teplote po dobu 15 minút. Potom vyberte z tepla a nechajte ju vychladnúť, potom pridajte citrónovú šťavu a dobre premiešajte. Nalejte zmes do nádoby a nechajte ju v chladničke.

použitie

Aplikujte masku na tvár dvakrát denne ráno a pred spaním. Maska uzatvorí póry na tvári a hlboko ich očistí a zároveň zľahčí pleť. Jedinečné vlastnosti petržlenu odstránia pihy a tmavé škvrny z vašej pokožky a urobia ju jasnejšiu ako kedykoľvek predtým. Postup opakujte každý mesiac po dobu jedného mesiaca a vaša tvár sa stane nepoškvrnená.

ZDROJ:keepyourbody.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>