Neuveriteľné! Tento prírodný liek Vám pomôže prestať s fajčením v priebehu 72 hodín!

Skoncovať s fajčením je náročná úloha, hoci sa ponúka rôzne riešenia ako na to. Fajčenie je tak zlé pre naše zdravie, že každý fajčiar chce tento zlozvyk opustiť kvôli rôznym, ale podobným dôvodom – niektorí vidia možnosť, ako ušetriť peniaze, zatiaľ čo iní chcú byť zdravší. Fajčenie výrazne zvyšuje riziko mŕtvice, srdcového záchvatu, srdcových ochorení, katarakty a rakoviny, rovnako ako ďalších závažných zdravotných problémov.

Akonáhle prestanete fajčiť, zmeny sa na Vašom tele objavia vcelku čoskoro. Kvalita a vzhľad Vašej pokožky sa zlepší a Vaše zuby a nechty nebudú zafarbené ako predtým. Hoci prestať s fajčením je ťažký a časovo náročný proces, existuje jeden prírodný prostriedok, ktorý Vám môže pomôcť sa ho zbaviť efektívne a rýchlo.

Čo budete potrebovať:

  • Citrónový esenciálny olej
  • Eucalyptusový esenciálny olej
  • čierne korenie

Postup:

  1. Zmiešajte esenciálne oleje v rovnakom množstve, pridajte štipku čierneho korenia a znova premiešajte.
  2. Teraz namočte do zmesi bavlnený tampón a dajte si ho pod nos, kedykoľvek budete cítiť potrebu cigarety.
  3. Vždy vdychujte vôňu zhlboka, kým neustane Vaša chuť na cigaretu.

Pravidelné používanie tohto lieku Vám pomôže prestať fajčiť počas niekoľkých málo dní. Zvyčajne platí, že by ste mali pokračovať v užívaní, kým už nebudete chcieť fajčiť.

Jedným z mnohých problémov, ktoré sťažujú Vaše rozhodnutie prestať s fajčením, je úzkosť, ktorá môže viesť k frustrácii, podráždenosti a depresii. Našťastie Vám tento úžasný liek pomôže zostať uvoľnenými a zníži príznaky úzkosti, čo Vám pomôže prestať fajčiť ľahšie.

Ak sa Vám článok páčil, nezabudnite ho zdieľať so svojimi priateľmi a rodinou :-)!

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>