Neuveriteľné, táto maska ​​vrátila mojim poškodeným vlasom život! – funguje to aj na farebné vlasy

Táto maska ​​je vhodná pre všetky typy vlasov. Nielenže vám ušetrí alopéciu, ale tiež stimuluje rýchly rast vlasov. S touto maskou je zabezpečený rast vlasov, ich zdravie a silu.

Masku naneste na vlasy dvakrát týždenne počas šiestich až ôsmich týždňov. Dĺžku trvania postupu môžete predĺžiť na dvanásť týždňov.

Pokyny na prípravu:

Vezmite lyžičku mlieka, predhrievajte a pridajte 1 čajovú lyžičku surového medu alebo cukru. Keď sa med rozpustí, pridajte 20 g čerstvého droždia alebo použite suché, ale v tomto prípade v menšom množstve asi 7 g. Zmes nechajte 20 minút na slnečnom mieste, aby sa zdvihla. Potom umyte vlasy a potom vezmite hotovú masku a aplikujte na všetky vlasy od koreňov až po špičky. Zahalte si vlasy ručníkom – teplo je hlavnou podmienkou jeho pôsobenia.

Vďaka teplu rastú kvasinky a čím viac rastú, tým väčšia je koncentrácia vitamínov, bielkovín a minerálov. Takže necháte ich vstúpiť do vlasových folikulov.

Potom umyte masku teplou vodou a vychutnajte si lesklé, zdravé vlasy!

 ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>