Neuveriteľné, ale pečený cesnak už v priebehu 24 hodín dokáže spraviť v organizme hotové divy

Cesnak je najlepšie jedlo. Má mnoho výhod a úžasnú chuť. 6 klinčekov v jedle môže liečiť len za 24 hodín. To je super jedlo.

Cesnak, cibuľa, pažítka sú všetky z rodiny allium. Allium je hlavnou zložkou v týchto potravinách a tiež chutí. Liečivé výhody cesnaku boli známe už celé stáročia. Dokonca aj od starovekého Egypta. Iní používali to, Gréci, Rimania, Babylončania, Číňania …

Cesnak je vo forme cibule. Každá takáto cibuľa má 10-20 klinčekov a jesť až 6 klinčekov vám môže za 24 hodín vyliečiť. Väčšina liekov používa len 1 hríbik. Hlavnou položkou v cesnaku je allicín. Vstupuje do GI traktu a cestuje do vnútra. Toto je v prvej hodine. Za 2 až 4 hodiny zabije cesnak rakovinové bunky. Národný rakovinový ústav povedal, že cesnak zabíja baktérie a blokuje činidlá proti rakovine, opravuje DNA, znižuje proliferáciu buniek a spôsobuje apoptózu.

Pečený cesnak

Cesnak je dobré konzumovať všetkými možnými spôsobmi. My si dnes ukážeme pozitívne vlastnosti cesnaku pečeného v šupke. Takto pripravený cesnak má štipľavú vôňu a chuť, ale zachováva svoje liečivé vlastnosti.

Po 4 až 6 hodinách metabolizmus rozpozná dobré zložky a odstraňuje prebytočný tuk a tekutiny. Cesnak zvyšuje aj T bunky. Robí viac takých buniek na boj proti vírusom. Experti na výživu na univerzite v Floride povedali pre klinickú výživu v roku 2012, že cesnakový extrakt znižuje prechladnutie a chrípku a vylieči sa rýchlejšie. Cesnak zvyšuje imunitu.

Po 6-10 hodinách funguje cesnak na úrovni buniek. Malá skupina odborníkov z lekárskej univerzity v Južnej Karolíne uviedla, že v cesnaku sú organické látky síry, ktoré zabíjajú rakovinu mozgu a udržujú zdravé bunky. Po 10-24 hodinách získavame výhody. Ak ste jedli cesnak pred 24 hodinami, máte teraz silnú imunitu, menej cholesterolu, lepšie kosti a výdrž.

ZDROJ:organichealthcorner.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>