Neuveríte, ale keď som začala pravideľne jesť týchto 6 produktov, pomohli mi v boji s celulitídou. Verte mi, pomôžu aj vám

Keď sa snažíte zbaviť tejto strašnej celulitídy, najdôležitejšou súčasťou vašej stravy je, že musíte konzumovať veľa ovocia a zeleniny. Zelenina je plná rôznych vitamínov a minerálov, ktoré sú potrebné na posilnenie tkanív.

Sladké zemiaky (sladké zemiaky)

Jedna z prvých zelenín známej človeku, ktorá je tiež najdokonalejšia a najsladšia zelenina a je ideálna na zbavenie celulitídy.To je zemiak. Obsahuje draslík, vitamíny C a E a beta-karotén. Pretože koreňový proteín je vynikajúci antioxidant. Všeobecne platí, že sladké zemiaky sú jednou z najlepších zelenín na zlepšenie krvného obehu a odstránenie toxínov – najdôležitejšie veci, keď sa chcete zbaviť celulitídy.

Brokolica

Je to vynikajúci spôsob boja proti celulitíde, existujú tri dôvody: po prvé, brokolica je naplnená kyselinou alfa-lipoovou, pomáha predchádzať stuhnutiu kolagénu. Po druhé, brokolica je koncentrovaný zdroj vitamínu C a výborný zdroj vlákniny. Nakoniec brokolica je jedným z najlepších zdrojov vápnika, skvelý spôsob, ako sa zbaviť celulitídy.

Ružičkový kel

Rastlinné klíčky sú skvelý spôsob, ako sa zbaviť celulitídy. Táto zelenina s výnimkou vitamínu C obsahuje indol-3-karbinol (I3C), a keď sa je, telo sa prevedie na di-indolyl metánu (DIM). DIM pomáha pečeňovým enzýmom zastaviť produkciu 16-OH estrogénov – zlých látok, ktoré sú tiež zodpovedné za stratu kvality kolagénu.

Sardinky

Sardinky a iné ryby, ktoré obsahujú omega-3 mastné kyseliny. Vy, samozrejme, budete jesť výrobky, ktoré stimulujú estrogén, s omega-6 mastnými kyselinami. Nachádzajú sa v zrnách a iných sacharidoch. Ryby môžu bojovať s estrogénom, ktorému prežívate každodennú stravu. Sardinky sú bohaté na omega-3 mastné kyseliny, ako losos a ustrice. Na trhu existuje veľa vynikajúcich prísad, ktoré uľahčujú výrobu týchto užitočných mastných kyselín.

Citróny

Citrusové plody dokonale znižujú účinok uhľohydrátov na naše telo. Citrusové plody môžu tiež čistiť pečeň a znižovať hladinu estrogénu.

Červené víno

Červené víno obsahuje resveratrol, ktorý podľa niektorých ľudí môže mať výhody proti starnutiu. Táto zlúčenina je obsiahnutá v koži hrozna a podľa toho sa zvyšuje v červenom víne.

 ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>