Nekupujte drahé pilulky na hnačku! Zistila som tajný a účinný recept od gastroenterológa s 35 ročnými skúsenosťami!

Bohužiaľ, každý človek vie, čo je hnačka a stretol sa s ňou aspoň raz v živote. Príčiny  môžu byť akékoľvek. To môže byť spôsobené nesprávne zvolenou kombináciou potravín, abnormalitou v čreve alebo akoukoľvek konkrétnou zložkou stravy.

Existujú situácie, keď nie sú k dispozícii žiadne lieky alebo možnosť zakúpiť všetko, čo pomôže zbaviť sa tejto hroznej nepríjemnosti. Čo potom treba urobiť?

Tu je tajný recept od gastroenterológa s 35 ročnými skúsenosťami:

Prvý nástroj

Môžete si vziať čajovú lyžičku jednoduchého čierneho čaju s malým množstvom vody a potom piť. Opakovanie procedúry trikrát denne si môžete úplne oddýchnuť, pretože druhý deň sa problém úplne zabudnete. Navyše, aj keď doma nie je čierny čaj, môžete si vziať čajovú tašku aj zo zeleného čaju a použiť obsah.

Druhý nástroj

Na hnačku pomáha dokonca jednoduchý prostriedok ako je zemiakový škrob. Bude potrebné variť vodu, vezmite asi sto gramov a pridajte jednu čajovú lyžičku škrobu, a potom rýchlo piť. Stačí, aby ste tento liek použili raz a čakali na výsledky, ktoré vyriešia tento problém.

Tretia náprava

Vezmite si niekoľko ryžových zŕn, nalejte vodu a varte. Hlavná vec je, že voda sa neodparuje. Rýžová zmes sa spája a potom raz za tri hodiny pite asi sto gramov výslednej tekutiny až do úplného zotavenia.

Štvrtá náprava

Stačí jedna hrsť kôpru suchého, namerať dve čajové lyžičky a suché jesť. Potom pijte malé množstvo letnej vody. Pomôže to uľahčiť vaše zdravie, zbaviť sa bolesti a samotného problému.

Piata náprava

V domácnosti vždy potrebujete tinktúru orechov. Aby ste to urobili, vezmite si jednoduché vlašské orechy, olúpané z plášťa, nasypané do sedemdesiat percent alkoholu a nechať na štyri dni v tme. Ak je problém, stačí zriediť desať kvapiek tinktúry so stovkou gramov vody a piť štyrikrát denne, ak sa u dospelých vyskytne hnačka. Tento typ liečby je kategoricky kontraindikovaný u detí a dospievajúcich.

Šiesty nápravný prostriedok

Na liečbu zrýchleným tempom sa môže na dubovej kôre použiť tinktúra. Mala by sa užívať v množstve jednej polievkovej lyžice pre dospelého. Dávkovanie pre deti sa líši, hoci lieky sa neodporúčajú deťom, pokiaľ situácia nie je beznádejná.

 ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>