Nejedzte ovocie po jedle! Táto informácia ma veľmi zaskočila a verím, že aj vy budete mať otvorené ústa

Všetci si myslíme, že jesť ovocie znamená len kúpiť ovocie, rozrezať ho a len ho hodiť do úst. Nie je to tak jednoduché, ako si myslíte. Je dôležité vedieť, ako a kedy jesť ovocie.

Pozrime sa napríklad, čo sa stane, ak po jedle budete jesť plátok ovocia:

Napriek tomu, že plátok ovocia je pripravený ísť do čriev, ale je zabránené, keď ste konzumovali chlieb pred ovocím. Do tej doby sa chlieb a ovocie hnojí a prechádza kyslotou.

Celá masa jedla sa začne kaziť v tej istej chvíli, keď príde ovoce do styku s jedlom v žalúdku a tráviacimi šťavami. To je dôvod, prečo je vysoko odporúčané jesť vaše ovocie na prázdny žalúdok alebo pred jedlom.

Pokaždé, keď jeme vodný melón, žalúdok sa nafúkne, keď jem banán, cítim sa, že som prejedená atď. “

V opačnom prípade, keď budete jesť ovocie na prázdny žalúdok, to nevznikne.

A dôvodom je to, že ovocie zmieša hnilobu iného jedla a bude produkovať plyn, a preto sa nafúknete! Ak užívate plody na prázdny žalúdok, vyhnite sa týmto vedľajším účinkom: šedivé vlasy, plešatosť, nervový výbuch a tmavé kruhy pod očami.

Podľa Dr. Herberta Sheltona, ktorý viedol výskum v tejto oblasti, niektoré potraviny ako pomaranč a citrón sú kyslé, to nespôsobí, pretože všetky ovocie sa stanú zásaditými v našom tele.

Mali by ste pripraviť a piť len čerstvé ovocné šťavy. Vyhnite sa nápojom z plechoviek, obalov alebo fliaš. Okrem toho by ste sa mali vyhýbať všetkým šťavám, ktoré boli zahriate. Vyhnite sa jesť varené ovocie, ako počas procesu varenia, všetky živiny sú zničené a len chuť zostáva.

Vzhľadom k tomu, že varenie zničí všetky vitamíny, mali by ste jesť celé ovocie namiesto toho, aby ste dali šťavu. Keď pijete nejaký čerstvý ovocný džús, odporúča sa piť veľmi pomaly, aby sa predtým, ako ho prehltnete, nechal miešať so slinami.

Našou radou je vyskúšať 3-dňovú stravu s ovocím, aby ste vyčistili a detoxikovali svoje telo. V priebehu 3 dní by ste mali jesť ovocie a piť čerstvé ovocné šťavy. Budete prekvapení výsledkami.

ZDROJ:keepyourbody.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>