Nečakané prostriedky pre krásu, o ktorých ste predtým nepočuli! Sú jednoduché, ale účinné!

Hladká a mladšia koža, hrubšie riasy a jednoduché a bolestivé odstránenie chĺpkov sú niektoré z tajomstiev, ktoré chcú vedieť všetky ženy. Dobrou správou je, že existujú niektoré prirodzené alternatívy, ktoré šetria peniaze a čas.

Pozrite sa na ne!

Prírodné prostriedky krásy 

Zemiaky pre nádherné podpazušie

 Zemiaky sú obsiahnuté s antioxidantmi a enzýmami, ktoré zľahčujú a vyhladzujú pokožku, keď exfoliujú jemné oblasti.
Jediné, čo musíte urobiť, je nakrájame dva plátky zemiakov hrubých asi 2,5 cm a masírujte ich asi 3 minúty na podpazušie. Pred opláchnutím počkajte pol hodiny po masáži. Opakujte postup dvakrát denne.
Ricínový olej + vitamín E + aloe pre hrubšie riasy a obočie

Dlhé a husté riasy sú zahrnuté do zoznamu želaní každej ženy. Na zahustenie rias a obočia vyplňte polovicu starej dôkladne umytej fľaštičky z riasenky s vitamínom E, štvrtinou ricínového oleja a štvrtinou 100% čistého gélu aloe vera. Roztok zmiešajte a naneste každú noc na riasy a obočie.

Domáce trápenie pre jednoduché, dlhodobé odstránenie chĺpkov

Cukor je menej bolestivý, menej dráždivý a viac exfoliačný ako voskovanie. Na výrobu vlastnej zmesi premiešajte štvrtinu šálky citrónovej šťavy, filtrovanú vodu štvrtinu šálky a dve šálky granulovaného cukru. Zmes zohrejte, nechajte vychladnúť a naneste na pokožku. Rýchlo pracujte.

Kurkuma + kokosový olej na biely úsmev

Zmiešajte štvrtinu šálky kokosového oleja s dvoma polievkovými lyžičkami kurkumového prášku a nechajte ho tvrdnúť. Použite túto pastu na zuby namiesto bežnej zubnej pasty na odstránenie škvŕn a získanie bieleho úsmevu.

Uhlazujúci hydratačný krém

Ak chcete vytvoriť svoj vlastný utišujúci zvlhčovač, ktorý je obzvlášť užitočný pre nohy, premiešajte avokádový olej, horčíkový olej, levanduľový olej skaždého po tridsať kvapiek a kakaové maslo ¾ šálky.

Pre mastné vlasy

Ak chcete vyriešiť problém s mastnými vlasmi a mastnou pokožkou hlavy, pridajte do šampónu niekoľko polievkových lyžíc morskej soli / jedlej sódy. Tieto zložky absorbujú tuk a nechávajú korene vlasov dlhšie.

Kokosový olej + surový med pre silné nechty

Zmiešajte rovnaké množstvo surového medu, levanduľového oleja a kokosového oleja v starých fľašiach na nechty. Aplikujte na nechty každú noc.

Kurkuma pre žiariacu pokožku

Ak chcete vytvoriť svoju vlastnú tvárovú masku určenú na liečbu akné, ekzému, spojte čajovú lyžičku s organickým kurkumovým práškom, organickým medom a jogurtom alebo kravským mliekom.

Prírodný hydratačný prostriedok

Namiesto použitia syntetických zvlhčovačov premiešajte jednu časť aloe vera gélu a tri časti filtrovanej vody v rozprašovacej fľaši. Použite podľa potreby.

 

zdroj:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>