Naučte sa tieto návyky a verte, že nikdy nebudete musieť míňať peniaze na drahé krémy a procedúry na odstránenie celulitídy

Niekedy míňame veľké množstvo peňazí na kozmetické procedúry, ktoré nám nie vždy ponúkajú očakávaný výsledok.

Dnes vám dávame jednoduché a ekonomické návyky, aby ste sa dostali do peknej kože, ktorú budete milovať, takže venujte pozornosť až do konca. Chcete sa dozvedieť viac? Zostaňte do konca.

Ako získať krásnu pleť s týmito návykmi

Zdravé stravovanie

Kto hovorí, že stačí, aby schudnúť, aby zmizol celulitídu, klamú. Na potlačenie celulitídy je potrebné udržiavať zdravú výživu. Diéta by mala obsahovať: Plody, zeleninu a orechy -Lecitín (vajíčka, paradajky, špenát a sója). Mastné kyseliny (ryby, olivový olej, avokádo a orechy.

Voda:

Najzdravší nápoj je čistená voda. Odborníci na výživu odporúčajú piť dva litre vody denne okrem vody v čaji, káve a iných nápojoch.

Cvičenie:

Ak konzumujete viac kalórií, ako sa môže stať, je nevyhnutné, aby sa vaša hmotnosť zvyšovala, čo ovplyvňuje aj vašu pokožku. Cvičenie je spôsob, ako spáliť kalórie  a budete mať tonizované telo.

Ak je to váš cieľ, namiesto toho, aby ste sa rozhodli pre výcvik na váhe, robte drepy, skákať cez lano, behajte a iné aeróbne cvičenia.

Masáž:

Obe samo-masáže s kefami a špeciálnymi prísavkami, ako je profesionálna masáž, sú rovnako účinné. V špeciálnych salónoch sa masáže vykonávajú pomocou nástrojov, ktoré zničia nahromadenie vrstvy tuku pod kožou.

Ešte efektívnejšia je masáž so špeciálnymi olejmi, ktoré prenikajú do pokožky na spálenie tuku a elimináciu nahromadenej lymfy.

Exfoliácia:

Anticelulitídne krémy nie vždy prinášajú požadované účinky, ale exfolianty odstraňujú odumretú vrstvu kože, zlepšujú krvný obeh a urýchľujú metabolické procesy:

Kefka s mletou kávou robí kožu pevnejšiu a mäkšiu, čím celulitída je menej viditeľná.

Exfoliácia s morskou soľou odstraňuje prebytočnú vlhkosť celulitídy.

Kontrastná sprcha:

Kontrastná sprcha zlepšuje krvný obeh a stimuluje metabolizmus. Tlak vody spôsobuje intenzívne čistenie lymfy pokožky a subkutánnych vrstiev.

Nasmerujte prúd vody v oblastiach s väčšími problémami a ponechajte priestor medzi sprchou a pokožkou 10 cm. Tiež urobte kruhovú masáž na zadku. Na nohách masáž zhora nadol a zo strany na stranu.

ZDROJ:raisehandnow.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>