Naučte sa používať Aloe Vera na vlasy, aby rýchlo rástli a vyhli ste sa vypadávaniu!

Aloe Vera na vlasoch je veľmi účinné pri kondicionovaní vlasov na ošetrovanie lupín a na podporu rastu vlasov a nie je prekvapujúce, že aloe gél obsahuje vodu, minerály, vitamíny, aminokyseliny a veľa fytonutrientov. Ak sú vlasy veľmi suché a poškodené, aloe vera vám môže byť veľkou pomocou.

 

Aloe vera je vnútorná rastlina, ktorá sa tradične používa lokálne na zmiernenie popálenín na koži, možno aj jej najmenej známe vlastnosti starostlivosti o vlasy. Jeho prírodné enzýmy zničia mŕtve kožné bunky a udržiavajú hladinu pH vyváženej pokožky hlavy a hydratovaných vlasov.

Z týchto dôvodov je s touto rastlinou vyvinutá veľká väčšina kozmetických výrobkov. Ale bohužiaľ sú chemické a je zdravšie zvoliť si prirodzené vyhýbanie sa všetkým chemikáliám a konzervačným látkam prítomným v spracovaných ošetreniach.

Prvá vec je vyčistiť rastlinu aloe, tj odstrániť pokožku a tŕne, aby ste ju mohli použiť. Pre niektoré recepty môžete použiť gél priamo v iných, musíte skvapalniť ju len extrahovať šťavu. Akonáhle to máte pripravené, môžete začať robiť svoje ošetrenie.

Aloe Vera ako hydratačný prostriedok na suché vlasy:

Tento gél z aloe vera sa najskôr aplikuje zmiešaním ½ šálky aloe vera s ¼ šálkou mandľového alebo olivového oleja. Aplikujte zmes na pokožku hlavy a nechajte ju pôsobiť 20 až 30 minút. Táto metóda bude fungovať ako zadržiavajúca úroveň vlhkosti vlasov.

Výživná liečba aloe vera:

Naliať šťavu z aloe vera do rozprašovača a postriekať ju na vlasy pol hodiny pred umývaním vlasov. Postriekajte vlasy tak, aby boli homogénne pokryté. Môžete tiež zmiešať aloe s bežným kondicionérom alebo šampónom. To okrem toho, že zastavíte pád a zvyšujete rast, vám pomôže dosiahnuť jas a hladkosť.

ZDROJ:naturalcarebox.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>