Náš dom je vždy plný veľmi príjemnej vône, a to bez akéhokoľvek drahého osviežovača vzdduchu

Neustále robíme nákupy rôznych výrobkov, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytli príjemnú vôňu v našom dome – osviežovače vzduchu, spreje, vonné sviečky, atď

Ale problém spočíva v tom, že všetky tieto produkty sú vyrobené z chemických zlúčenín. V dôsledku toho, že sú toxické a škodlivé pre naše telo. Existuje spôsob pre prírodnú alternatívu?

Všetko, čo potrebujete – jedlá sóda, trochu esenciálneho oleja, vidličku, nádobu na sviečku s vekom, kladivo a čajovú sviečku.

Tento skvelý trik je ideálny pre vašu kúpeľňu, spálňu, obývaciu izbu. Teplá voda, mydlo a sviečka prázdna – a žiadne ďalšie problémy.

Ďalšia vec, ktorú musíte urobiť, je naliať trochu jedlej sódy do pohára, pridajte 10 kvapiek vášho obľúbeného esenciálneho oleja a dobre premiešajte vidličkou všetko. Čajová sviečka môže byť umiestnená do stredu!

Utiahnite veko, a potom spravte 5-7 otvorov s kladivom alebo skrutkovačom!

Vychutnajte si úžasne sviežu a príjemnú vôňu vášho domova!

ZDROJ:YOU-JOURNAL.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>