Náprava na hnačku: tajný recept gastroenterológa s 35 ročnými skúsenosťami! Už nemusíte užívať žiadne drahé pilulky!

Bohužiaľ, každý človek vie, čo je hnačka a stretol sa s ňou aspoň raz v živote. Príčiny sú rôzne. To môže byť spôsobené nesprávne zvolenou kombináciou potravín, abnormalitou v čreve alebo akoukoľvek konkrétnou zložkou stravy.

Existujú situácie, keď nie sú k dispozícii žiadne lieky alebo neni možnosť zakúpiť, čo pomôže zbaviť sa tohto hrozného obťažovania. Čo potom treba urobiť?

Tu sú tajné recepty od gastroenterológa s 35 ročnými skúsenosťami:

Prvý nástroj

Môžete si vziať čajovú lyžičku jednoduchého čierneho čaju a naliať ju malým množstvom vody a potom piť. Opakovanie procedúry trikrát denne, pretože druhý deň sa na problém úplne zabudne. Navyše, aj keď doma nie je doma práve tento čaj, môžete si vziať zelený čaj a použiť obsah.

Druhý nástroj

Na hnačku pomáha dokonca jednoduchý prostriedok ako je zemiakový škrob. Bude potrebné necháť zovrieť vodu a pridajte jednu čajovú lyžičku škrobu, a potom rýchlo piť. Stačí, aby ste tento liek použili raz a čakali na výsledky, ktoré vám onedlho zbavia problému.

Tretia náprava

Stačí jednu hrsť kôpru, uschnútého, namerať dve čajové lyžičky a suché jesť. Potom vypite malé množstvo vody. Pomôže to uľahčiť vaše zdravie, zbaviť sa bolesti a samotného problému.

Štvrtý znamená

V domácnosti vždy potrebujete tinktúru orechov. Aby ste to urobili, vezmite si jednoduché vlašské orechy, olúpané , nasypané do sedemdesiat percentného alkoholu a trvajú na štyri dni v tme. Ak sa vyskytne problém, stačí zriediť desať kvapiek tinktúry s 1 dcl vody a vypiť štyrikrát denne, ak je hnačka bola pozorované u dospelých. Tento typ liečby je kategoricky kontraindikovaný u detí a dospievajúcich.

Piaty znamená

Na liečbu zrýchleným tempom sa môže na dubovej kôre použiť tinktúra. Mala by sa užívať v množstve jednej polievkovej lyžice pre dospelého. Dávkovanie pre deti sa líši, hoci lieky sa neodporúčajú deťom, pokiaľ situácia nie je beznádejná.

 

 ZDROJ:FITHACKER.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>