Nápoj, ktorý bude skutočnou náhradou inzulínu v liečbe cukrovky a pomôže znížiť vašu váhu

Čím dlhšie pracujem na kuchárskej lokalite, tým viac som presvedčený, že rôzne druhy korenia sú nielen novou príchuťou, ale aj obrovským prínosom. Niet divu, že národná kuchyňa sveta, veľkoryso využívajúca koreniny, sa považuje za najzdravšie. Absolútne každý koreň má svoje vlastné liečivé vlastnosti. Preto „S chuťou“ odporúča pridávať ich (samozrejme za predpokladu, že ich máte radi) vo všetkých druhoch jedál.

Dnes budeme hovoriť o škorici, presnejšie o nej ako alternatívu inzulínu pri cukrovke. Budeme hovoriť o vplyve populárnych korenín na hladinu cukru v krvi. Nedávne štúdie vedcov potvrdili účinnosť výrobku a je potrebné povedať, že ich objav šokuje celú svetovú medicínu.

Škorica ako náhrada inzulínu

Škorica je prírodný liek všetkých čias a má silné antidiabetické vlastnosti. Preto sa odporúča zahrnúť ho do dennej stravy pre všetkých, ktorí trpia cukrovkou. Koniec koncov, je to mimetikum – špeciálna látka, ktorá pôsobí rovnako ako iné prírodne syntetizované látky v tele, v tomto prípade inzulín.

Táto náhrada je veľkým krokom vpred v medicíne a samozrejme aj úľavou pre lekárov a pacientov. Pravidelné korenie znižuje hladinu glukózy v krvi bez chemických pomôcok. Cukrovka, ktorá postihuje milióny ľudí, sa dá účinne a cenovo zaobchádzať.

Kalifornskí vedci, ktorí našli antidiabetické vlastnosti v škorci, tiež potvrdzujú svoju účinnosť v boji proti obezite. Podporili ich odborníci na výživu a teraz sa v terapii používa aromatická potravinová prísada na normalizáciu hmotnosti. Okrem toho je škorica veľmi užitočná pri liečbe akéhokoľvek typu huby, pretože má antifungálne vlastnosti. A všeobecne posilňuje imunitný systém dobre.

Ako užívať škoricu ako prírodný liek

Pripravte si nápoj, ktorý bude skutočnou náhradou inzulínu v liečbe cukrovky alebo pomôže upratať vašu váhu.

Budete potrebovať :

  • 2 lyžičky mletej škorice pre diabetikov (1 lyžička pre obéznych)
  • 1 polievková lyžica ovsa
  • 1 pohár čistej vody

Zmiešajte všetky zložky a piť nápoj dvakrát denne po dobu 10-15 dní, vyhýbajte sa prerušeniam. Potom pauzu. Takže škorica môže byť zahrnutá do režimu liečby cukrovky ako náhrada inzulínu.

Pre prevenciu a ak to dovoľuje zdravie, pite kávu so škoricou.

Kontraindikácie pri užívaní nápojov so škoricou – individuálna intolerancia tela. A v každom prípade, skôr ako začnete užívať tento alebo ten prostriedok, poraďte sa so svojím lekárom.

Nezabudnite pridať korenie na dezerty, najmä pečivo a na nápoje – je to tak chutné a zdravé.

Dúfame, že vám tieto informácie boli užitočné. Zdieľajte to s priateľmi v sociálnych sieťach!

ZDROJ:sovkusom.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>