Namočte si nohy do tejto silnej zmesi dvakrát týždenne. Onedlho vám ich bude každý závidieť, zbavíte sa nadmerne suchých a popraskaných nôh!

Nielen popraskané nohy vyzerajú veľmi neatraktívne, ale v niektorých prípadoch môžu viesť k bolestiam a infekciám. Existuje veľa faktorov, ktoré ovplyvňujú krásu našich nôh,vrátane suchého vzduchu, nedostatku vlhkosti, topánok, tréningu, nesprávnej starostlivosti o nohy, nezdravé stravovanie, starnutie a ďalšie.

Väčšina ľudí sa obráti na kúpeľné a pedikúrové procedúry, aby pripravila nohy na ďalšiu plážovú sezónu, ale robí to pravidelne, trvá to pomerne dlho a môže to byť drahé . Navyše je ťažké pochopiť, čo obsahujú krémy, pretože mnohé z produktov označených ako prírodné a organické sú plné pochybných zložiek .

 

Dobrou správou je, že problém možno vyriešiť pomocou niektorých domácich opravných prostriedkov. Existuje veľa produktov a tipov na nohy doma o tom, ako zabrániť a liečiť popraskané nohy .

Liečivý balzam na nohy je pre tento účel veľmi odporúčaný! Kombinácia oleja z čajovníka a mätového oleja omladzuje pokožku, obnovuje prasknuté podpätky , hydratuje pokožku a chráni pred hubami a baktériami, ktoré postihujú nohy .

Budete milovať tento postup ktorý robí divy pre čistenie popraskaných nôh a zmierňuje callosities navždy! Najlepšie zo všetkého je to len prirodzene a nestojí to  nič!

Zloženie :

 • 4-5 litrov vody
 • 3 lyžice sódy na pečenie
 • Epsom soľ (voliteľné)
 • olej levandule
 • mäkká hubka / pemza / kefa

Postup:

 1. Prvé nalejeme jedlú sódu do umývadla s vodou
 2. Dobre premiešajte, aby sa úplne rozpustila sóda
 3. Pridajte niekoľko kvapiek levanduľového oleja, ak chcete simulovať domáce kúpele. Relaxačná aróma levanduľového oleja vás vspruží po náročnom dni
 4. Namočte nohy do tohto roztoku na 15-20 minút
 5. Potom zoberte mäkkú špongiu, pemzu na alebo čistiacu kefu a oškrabte
 6. Po aplikácii za použitia hydratačného krému s vysokým obsahom glycerínu, vazelíny alebo kokosového oleja potrite ošetrenú pokožku
 7. Používajte ponožky na „utesnenie“ vlhkosti. Odporúča sa spať s ponožkami celú noc
 8. Opakujte tento proces niekoľkokrát týždenne a jeden alebo dvakrát mesačne v zimnom období

Neuveriteľne jednoduchý a efektívny recept!

Domáce kúpeľné procedúry sú veľmi lacné a nie menej účinné !

 ZDROJ:/fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>