Najzaujímavejšie triky zdravia našich veľkých prarodičov! Naučte sa osvedčené metódy starostlivosti o zdravie

Existuje toľko priaznivcov ako odporcov prírodnej medicíny. Niekedy však stojí za to osloviť overené spôsoby našich veľkých prarodičov namiesto okamžitého navštívenia lekára na ďalší predpis. 

Milovníci prírodnej krásy si tiež nájdu niečo pre seba

1. Žihľava – namiesto investovania do prípravkov na spevňovanie vlasov stačí vyhodiť asi päť listov žihľavy do horúcej vody a piť čaj, aj keď nie viac, pretože má diuretický účinok a obsahuje veľa siliky. Môžete tiež opláchnuť vlasy (hrsť sušených žihľavy sa naleje 250 ml vareného octu). Je úplne zakázané používať čerstvú žihľavu na opláchnutie vlasov, pokiaľ nechcete mať šancu a nemáte zelené odlesky.

2. Sušené marhule – pomôže tráveniu rovnako efektívne ako tablety z lekárne. Jediné, čo musíte urobiť, je jesť hrsť týchto plodov a bude to okamžite lepšie.

3. Jedlá sóda – prinesie úľavu pri infekciách močových ciest, Samozrejme, v tomto prípade nič nemôže nahradiť vymenovanie lekára, ale čakaním na vymenovanie môžete zmierniť bolesť pitnou vodou s trochou sódy, ktorá bojuje so zápalom.

4. Hrozienka – siahanie po nich každý deň zmierňuje bolesť spôsobenú artritídou . Účinok bude lepší, ak sa hrozienka ponoria cez noc do niekoľkých polievkových lyžíc ginu, ktoré obsahujú bobule borievky. Ich protizápalový účinok kombinovaný so silou hrozienok pomáha s bolesťou … pri pravidelnom používaní.

5. Zeler – bojuje proti zápachu z úst. Len prežúvajte zeler.

6. Citrón – pridaním niekoľkých kvapiek citrónovej šťavy do ušného kanálika sa to vyčistí, ucho prestane bolieť a nepríjemné zvuky zmiznú. Rovnako účinným spôsobom je použitie pelargónie – jemne rozdrvené a zrolované, zasunie sa do ucha.

7. Sladké zemiaky – sladké zemiaky sú vhodné na nepríjemné príznaky menopauzy, pretože vďaka svojmu zloženiu kompenzujú zúrivé hormonálne hladiny.

8. Olivy – v dôsledku veľkého množstva trieslovín inhibujú nadmerné slinenie, a tým znižujú príznaky choroby z pohybu.

9. Zemiaky– základná potravina kuchyne bude fungovať aj po uhryznutí hmyzom. Musíte len trieť svrbivé miesto plátokom surového zemiaka.

ZDROJ.kobiecieinspiracie.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>