Najslávnejšia ústna voda, verili by ste, že dokáže nahradiť peroxid vodíka alebo iné dezinfikačné prostriedky

Snáď najslávnejšia ústna voda je „Listerine“. Tento nástroj bol vynájdený už dávno a od tej doby si užil pokračujúcu popularitu po celom svete.

Je zaujímavé, že bol pôvodne koncipovaný ako obyčajná dezinfekcia a až potom bola ústna voda. A ako taká voda, môže byť bezpečne použitá na iné účely!

POVIEME, akými sa dá neobvyklími spôsobmi využiť „Listerine“.

univerzálny čistič

  1. Na dezinfekciu rán
   Poranili ste sa a nemáte doma PEROXID VODÍKA? Nezáleží na tom! Rana môže vypáliť „Listerine“
  1.  Po holení
   Ak manželovi došiel krém alebo voda po holení, s LISTERINOM ho môže nahradiť!
  1. Dezinfikovať domu
   Pridajte jednu kvapku tohto zázračného pomocníka do vedra s vodou pri čistení, a môžete si byť istí že váš domov bude chránený pred baktériami.
  1. Pre upratovanie kúpeľne
   V kúpeľni z vlhkosti sa objavila pleseň ? Potom, nastriekame trochu spreju  na steny a po niekoľkých minútach všetko dôkladne opláchneme.
  1. Na plesne nechtov
   „Listerine“ dokonale eliminuje pleseň na nechtoch. Len namočte prsty na nohách v LISTERINE po dobu 30 minút. A nepríjemné ochorenie bude porazené! Skutočne univerzálny dezinfekčný prostriedok …
  1. Starať o päty
   Aj táto kvapalina dokonale zmäkčuje aj hrubú pokožku nôh. Stačí na pár minút namočiť nohy do „Listerine“, opláchnuť vo vode a utrieť uterákom. Budete prekvapení, čo sa stane, aké mäkké päty budete mať.
  1. Ako liek na akné
   Ľudia s problémami mastnej pokožky by si mali 1-2 krát denne, utierať tvár s bavlnenou handričkou namočenou v „Listerine“. Teraz môžete zabudnúť na akné!
  1. Liek na prechladnutie
   Keď máte pocit, že vás začnete šteklit v krku, opláchnite „Listerinom“, a choroba ustúpi.

ZDROJ:TAKPROSTO.CC

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>