Najlepšia maska na suchú tvár, perfektne ju navlhčí

Tvárová maska ​​pre suchú pokožku tváre je recept, ktorý ste možno nikdy predtým neskúšali. Ukazuje sa však, že je to veľmi dobrý spôsob, ako sa starať o našu pokožku a dobre ju navlhčiť. Na to budeme potrebovať objasnené maslo.

Maska na tvár s vyčíreným maslom

Vyčistené maslo môže byť použité na vrásky, jazvy, zabraňuje odlupovaniu pokožky alebo jej zvlhčovaniu. Najčastejšie sa používa GHEE prečistené maslo, ktoré je o niečo drahšie. Je to typ vyčíreného masla purifikovaného z bielkovín, vody a sedimentov. Je to 100% čistý tuk. Ak ich môžete kúpiť tak, aby to bolo najlepšie, môžete použiť aj obyčajné číre maslo.

prísady:

  • 1 polievková lyžica ovsených vločiek
  • 1 polievková lyžica infúzie petržlenu
  • 2 lyžičky rozpusteného masla ghí

Najprv pripravte vodu a nechajte ju zovrieť. K tomu všetko, čo potrebujete, je niekoľko nasekaných petržlenu stonky a zalejeme vriacou vodou v teplomere. Celú noc opúšťame a ráno sme pripravení naliať veľmi silnú infúziu petržlenu, ktorá bude skvelá pre našu liečbu.

Ak nemáte možnosť kúpiť ovsené vločky, stačí vyrobiť ovsené vločky v mlynčeku na kávu. Potom pridáme maslo a petržlen, ktorý sme pripravili predtým a potom dobre premiešame.

Vytvorenie masky. Teraz skontrolujte, či je príliš teplá a aplikujte ju na vyčistenú tvár. Po 30 minútach ho môžeme umyť teplou vodou. Keď robíme príliš veľa masky, môžeme ju znova použiť. Skladujte v chladničke, nie však dlhšie ako 2 dni. Masku aplikujeme 2-3 krát týždenne, aby sme dosiahli požadované výsledky.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>