Najefektívnejšie prostriedky na vypadávanie vlasov. Po niekoľkých týždňoch, sa v zrkadle nespoznáte

Vypadávanie vlasov je častým problémom, ktorý môže byť z mnohých dôvodov, ale tiež vám môžu pomôcť prírodné látky. Ak budeme venovať pozornosť starostlivosti o vlasy,  môžu byť bohaté a silné.

Liečba vypadávania vlasov:

Dvakrát za týždeň utrite suchú pokožku hlavy niekoľkými kvapkami rozmarínového oleja. Masírujte pokožku hlavy čo najviac, pretože stimuluje pokožku hlavy a má dobrý účinok na vlasové folikuly. Po dôkladnom zvážení umyte vlasy.

Nasypte dve polievkové lyžice sušenej horčice do 5 dl horúcej vody, zmiešajte a nechajte stáť aspoň 10 minút. Potom dôkladne umyte vlasy a nalejte na ne výslednú zmes. Pri dlhých vlasoch môžete urobiť dvojitú dávku, aby ste navlhčili všetky vlasy a pokožku hlavy. Nechajte 10-20 minút pôsobiť a potom opláchnite vodou.

Rozmarínová masáž hlavy sa používajú dvakrát týždenne. Po niekoľkých týždňoch bude výsledok viditeľný, vlasy budú silnejšie. 2 metóda bude zdravšia, vypadávanie vlasov sa zníži a objavia sa nové vlasové vlákna. Keď klesá strata vlasov, liečba sa má aplikovať iba raz týždenne.

Keď máte vlasy a pokožku hlavy zdravé, potrebujete tiež ošetrovateľskú starostlivosť. Preto je niekedy vhodné vykonať vyššie uvedené ošetrenie, pretože má priaznivý účinok na pokožku hlavy a na vlasy.

ZDROJ:bidista.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>