Najcennejší recept, ktorý lieči štítnu žľazu lepšie ako lieky z lekárne

Zmes feijoa a medu je vynikajúcim zložením pre regióny, ktoré sú nepriaznivé z hľadiska obsahu jódu. Účinnosť používania feijoa s medom pri ochoreniach štítnej žľazy a kardiovaskulárneho systému, laryngitídy, bolesť hrdla, vysokej vzrušivosti nervového systému, ako aj pri prevencii týchto ochorení bola dokázaná.

Nedostatok jódu má extrémne negatívny vplyv na celé ľudské telo, doslova od nechtov k vlasom v pravom slova zmysle. S nedostatkom jódu sú deti zakrpatené, ich intelektuálny vývoj je horší.

Navrhovaná kompozícia, ktorá obsahuje feijoa s medom, pomôže kompenzovať nedostatok jódu, pretože je obsiahnutá vo feijoa v ľahko stráviteľnej forme. Okrem jódu obsahuje Feijoa vitamíny C, B, P, triesloviny, pektín a iné hodnotné látky a obsah vitamínu C vo feijóe nie je horší ako citrón.

Recept na Feijoa s medom

Ingrediencie v rovnakom pomere, to je 1: 1. Feijoa pomeľte v mlynček na mäso a dôkladne premiešajte s medom, vložte do sklenenej nádoby, zatvorte veko a vložte do chladničky. Vezmite 1 lyžičku 3 krát denne.

Postarajte sa o svoje zdravie a zdravie svojich blízkych – pripravte výnimočne užitočnú a veľmi chutnú zmes feijoa s medom!

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>