Myslíte si, že toto, čo robí tento chlap je nezmysel? Skúste to a uvidíte, ako aj vás obyčajná fólia môže zbaviť bolesti!

Čínski a ruskí liečitelia aktívne používajú hliníkovú fóliu na liečbu veľkého množstva ochorení. Vedci vyjadrili svoj názor: „Prax ukázala, že hliníková fólia môže byť použitá ako liečebný nástroj mimo kuchyne.“

Hliníková fólia sa ukázala byť super účinným nástrojom pri liečbe rôznych ochorení, najmä bolesti. To je najlepší prostriedok, ktorý môžete použiť bez následkov na boj s bodnutím bolesti na krku, kolenách, ramenách, podpätkoch.

Ako to funguje?

Naneste kúsok fólie do bolestivého priestoru a uvidíte, ako sa bolesť znižuje.
Odrežte kus hliníkovej fólie a vložte ju na postihnuté miesto. Zaistite ho lepiacou páskou, aby bola fólia pevne pripevnená. Opakujte tieto kroky po dobu 10-12 dní, bez použitia fólie aj v noci. Jednoducho dajte nový jeden každý deň. Urobte 7-dňovú prestávku av prípade potreby opakujte liečbu.

Expresná metóda rýchlej eliminácie bolestivých pocitov

Použite fóliu na zníženie bolesti na krku, šitie bolesti chrbta, rúk alebo kĺbov. Hliníková fólia poskytuje prekvapivé výsledky v liečbe ischiasu, reumatoidnej artritídy, prechladnutie, pätovej ostrohy, ložiská soli, jazvy, a dnou.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>