Musíte poznať tento nádherný liek na artritídu a reumu

Dnes máte pred sebou jeden z najlepších domácich prostriedkov na artritídu, reumatizmus a spoločné problémy.

prísady:

  • 1 zemiakov
  • 1 červená cibuľa
  • 1 polievková lyžica ľanu

Metóda prípravy:

Spojí sa 1 polievková lyžica ľanu s vodou a varíme asi 10 minút. Potom vyberte z ohňa a nechajte ho vychladnúť. Medzitým umyte zemiak a naškrabte na strúhadle, nie úplne na jemno a cibuľu nakrájajte na malé kocky. Keď sa ľanové semienko ochladí, pridajte cibuľu a zemiaky. Dôkladne premiešajte. Prebytočnú vodu vypustite zo zmesi.

použitie:

Ak máte problémy s prstami alebo nohami, nalejte zmes do starých ponožiek alebo rukavíc a položte ich na boľavé končatiny.

Pre iné časti tela, ako sú boky, chrbtica alebo kolená, je najlepšie zmes bez precedenia na boľavé miesto, potom ho zabaľte bandážou, aby ste ochránili gázu pred pohybom. Nechajte taký obal na noc a ráno ho umyte mydlom a vodou.

Pozor!

Cibuľa môže dráždiť pokožku a spôsobiť začervenanie. Pred použitím zmesi stojí za to použiť krém alebo olivový olej na aplikovanú časť tela.

ZDROJ: te-mysli.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>