Mrkvová maska ​​proti vráskam a pupienkom. Už v minulosti pomohla našim babičkám tak prečo, by nemohla pomôcť aj nám!

Ovocné tvárové masky s použitím prírodných zložiek vždy zabezpečia návnadu, pokiaľ ide o starostlivosť o pleť, pretože tieto prísady nemajú žiadne potenciálne vedľajšie účinky a boli použité už na našich babičkách. A určite mi dáte za pravdu, že naše staré mamy majú alebo mali do dlhého veku krásnu čistú a vypnutú pleť.

Maska z mrkvy:

Všetci vieme o výhodách mrkvovej šťavy na chudnutie, ale je to aj účinná zložka pre starostlivosť o pokožku. Mrkva je bohatým zdrojom beta-karoténu, vitamínov C a K, ktoré sú naozaj užitočné pre zdravú pokožku. Je to ideálna maska ​​pre mastnú pleť s nadmerným množstvom mazu. Prírodné antibakteriálne vlastnosti medu zabraňujú akné. Navyše pokrýva aj otvorené póry, zvlhčuje pokožku, je jemná a pružná a vyživuje pokožku. Maskovacie masky nám môžu pomôcť zabrániť vráskam a vyrovnávať mastný povrch pokožky. Rovnako vyhladzuje pokožku a poskytuje dostatok vitamínu A.

zloženie:

  • 1 alebo 2 čerstvé mrkvy
  • 1/2 lyžice medu

postup:

Rozdrviť zmes mrkvového výťažku s 1 lyžičkou medu a aplikovať na tvár. Nechajte masku vysušiť 15 minút na tvári a potom ju môžete umývať studenou vodou, aby ste dosiahli úžasné výsledky.

 ZDROJ:FITHACKER.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>