Možno to znie divne, ale ako som prestala nosiť “TANGÁ”, podarilo sa mi bez problémov otehotnieť

Nohavičky tangá- Snáď najviac erotický objekt bielizeň. Neprestávajú spôsobovať obdiv opačného pohlavia, a preto sa stal obľúbený predmet ženského šatníka. Avšak, lekári varujú, že môžu byť aj príčinou mnohých chorôb a viesť k neplodnosti.

Táto nečakaná a nepríjemná  nespravodlivosť pre polovicu ľudstva. Objav bol urobený vedcami z Nemecka. Podľa nemeckých lekárov, podobný tvar spodnej bielizne by mala byť okamžite stiahnutý z trhu. Skutočnosť, že táto G-string, často spôsobujú rôzne zápaly, čo v konečnom dôsledku prispievajú k šíreniu infekčných chorôb, a tým vyvolávajú ženskú neplodnosť. Podľa Dr. Genta súčasťou združenia v Hamburgu gynekológov, tieto sexi nohavičky sú často trú o citlivú pokožku v oblasti genitálií, čo vedie k šíreniu baktérií a výskytu hubových infekcií. Výsledkom je, že ženy sú v ohrození, dokonca strácajú schopnosť pôrodu, lekári varujú. Podľa odborníkov, nádherné dámy, lepšie je prestať nosiť tangá ale radšej obvyklé šortky.

ZDROJ:POVARY.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>