Môžete prekonať diabetes bez liekov! Tu je to, čo potrebujete na úspešné odstránenie tohto problému

Pred štyrmi rokmi bol mladý muž diagnostikovaný s vysokým krvným tlakom a cukrovkou. Musel užívať lieky na krvný tlak a inzulín. Avšak, s použitím surovej zeleniny a ovocia, úspešne prekonal strašné choroby. Ako sme už spomenuli, zistil, že pred štyrmi rokmi trpel diabetesom. Neustále cítil smäd a rozhodol sa ísť k lekárovi. Keď získal výsledky, bol veľmi šokovaný. Lekár mu povedal, že jeden z jeho orgánov, pankreas, už nefunguje, a potom meral hladinu cukru v krvi – 29. Bolo to zničujúce, pretože to znamenalo, že nemohol žiť bez inzulínu. Musel si zvyknúť na zdravý životný štýl.

Muž začal pravidelne užívať inzulín a zúčastňoval sa mnohých športových podujatí. Bohužiaľ istý čas začal zažívať iné zdravotné problémy. Začal konzumovať veľa liekov, ale jeho hladina triglyceridov sa stále zvýšila na 16 a jeho krvný tlak bol 150/100.

Nový rok v roku 2013 bol deň, ktorý zachránil jeho život. V tento deň otvoril show „The Edge of Science“. Hostia na výstave boli Dr. John Zirdum, ktorý žil na surových potravinách už 12 rokov. Pred tým, ako sa rozhodol vyskúšať surové potraviny, o tom chvíľu premýšľal. Vedel však, že potrebuje vykonať zmeny. Kúpil mixér a začal nový život. Mladý pacient úspešne prekonal pokušenia, ktoré zažil počas prvého týždňa svojho nového spôsobu života. Prvé výsledky sa dostavili vo veľmi krátkom čase. Všimol si, že hladina cukru v krvi klesla na 5. Bol veľmi spokojný s týmito výsledkami, pretože to znamenalo, že by mohol žiť bez užívania inzulínu.

Rozhodol sa však, že bude užívať inzulín len v prípade, že by to potreboval, len ak by sa hladina cukru v krvi mala zvýšiť. Našťastie všetko prebehlo dobre a nemal žiadne ďalšie problémy. Začal schudnúť krátko potom. Bolo to veľmi prekvapujúce, pretože každý deň stratil jeden kilogram. Po 25 dňoch sa mu podarilo stratiť 11 kilogramov. Stal sa úplne novou osobou, keď sa rozhodol zmeniť svoju predchádzajúcu stravu na surovú stravu. Zahrnutím tejto stravy do každodenného života získal vynikajúce výsledky. Nepoužíval inzulín, mal krvný tlak 120/70, hladiny triglyceridov boli 1,4 a podarilo sa mu stratiť viac ako 20 kilogramov. Navyše neprijal lieky a cítil sa skvelý a zdravý.

Tu je recept na obľúbenú šťavu tohto človeka

Budete potrebovať nasledujúce zložky:

  • hrsť kapusty
  • 2 banány
  • 2 jablká
  • 5 kiwi
  • pol litra vody

Postup:

Vložte všetky ingrediencie do mixéra a nalejte liter vody. Dávkovanie je jednoduché. Musíte spotrebovať pol litra získanej šťavy. Konzumujte zvyšok šťavy počas dňa. Jedzte ovocie, ovocné šaláty a tuniak, ak máte pocit hladu. Tuniak je tiež zahrnutý do tohto typu stravy, pretože je bohatý na vitamín B12. Tento vitamín je jedným z najdôležitejších vitamínov pre ľudské telo. Najdôležitejšou vecou nie je cítiť hlad, pretože váš mozog nevie, že váš žalúdok je prázdny. S touto stravou máte všetko, čo potrebujete v krvi, a to je dôležité, pretože mozog dostane potrebné informácie prostredníctvom krvi. Skúste to a budete sa cítiť lepšie v krátkom čase!

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>