Moje vlasy vyzerali hrozne, bez života a lesku, pokiaľ som nenarazila na tento cenovo dostupný liek, teraz mi ich každý obdivuje

Upravené a zdravé vlasy urobia na každého veľmi dobrý dojem. Znovuzrodené, svieže a bohaté vlasy sú snom každej ženy. Na maskách, ktoré nájdete v tomto článku, je skvelé to, že sú neuveriteľne jednoduché a cenovo dostupné.

Väčšinu, ak nie všetky ingrediencie, nájdete aj priamo doma, vo vašej kuchyni, takže si môžete dovoliť byť leniví. Nemusíte totiž ísť na žiadne nákupy. Pravidelným používaním takýchto masiek docielite viditeľne zdravšie vlasy. Zima je tu, korunu krásy – vlasy- si treba chrániť a starať sa o ne.

Maska pre rýchlejší rast vlasov

Na masku, ktorá podporí rast vlasov, budete potrebovať:

  • banán
  • 1 žĺtok
  • 1 lyžičku citrónovej šťavy

Všetky ingrediencie zmiešame, kým sa nám nevytvorí hladká hmota. Aplikujeme na vlasy, ktoré si následne zabalíme do plastového vrecka, ktorý obalíme uterákom alebo napríklad šatkou. Masku necháme pôsobiť asi pol hodinu a zmyjeme ju obyčajným šampónom. Už po prvom použití sa vám môže zdať, že máte tých vlasov o niečo viac.

Maska pre obnovu vlasov

Na túto masku, po ktorej budú vaše vlasy ako znovuzrodené, budete potrebovať len:

  • šálku pomarančovej šťavy alebo džúsu
  • šálku bieleho jogurtu

Zmiešajte ingrediencie, jednoducho aplikujte na vlasy, nechajte pôsobiť približne pol hodinu. Netreba žiadny uterák, proste po pol hodine zmyte masku opäť obyčajným šampónom.

Skúste používať jednu z týchto masiek alebo ich môžete striedať, aspoň dva týždne a budete prekvapení, ako sa vám zmení kvalita vlasov. Nie sú náročné na prípravu, zaberú vám naozaj len zlomok času a za pokus to rozhodne stojí, no nie?

ZDROJ: takprosto cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>