Moje padnuté viečka sú zrazu fuč, jednoduché, začala som si pravidelne aplikovať tieto domáce masky

Modely sa na nás pozerajú zo stránok katalógu kozmetiky s pekným pohľadom. Okamžite si chceme kúpiť riasenku a tiene a ceruzku, aby to bolo rovnaké. Ale aké sklamanie, keď to nevyzerá tak, ako by to malo kvôli chrumkavej koži očných viečok!

Niektoré ženy čelia tomuto problému už keď majú 35 rokov, iní si nevšimnú zjavné príznaky prepadnutia očných viečok. Mladí a atraktívni však chcú zostať v každom veku.

Prečo ovísajú očné viečka

Koža očných viečok je tenšia než v iných oblastiach tváre. Nemá prakticky žiadne mazové žľazy, ktorých tajomstvo vyživuje horné vrstvy a vytvára ochranný film na udržanie vlhkosti v pokožke. Preto už v 25 rokoch si mnohí ľudia všimnú oko jemných tvárových vrások okolo očí.

V priebehu času dochádza k výraznejším vráskam, koža stráca pružnosťkoža sa objavuje a v dôsledku toho klesá horný očný viečok, takže oči vyzerajú ťažko a unavene.

Konštantná kompresia, hormonálna nerovnováha, anatomické znaky (znížené okraje očí), nedostatok vitamínov, skorá atrofia väzov, ktoré drží očné viečka, môže urýchliť tento proces.

Žiadna žena na planéte neprijme stratu mládosti bez boja! Niekto ide na to radikálne a rozhoduje o blefaroplastike. Niekto vyberá snáď nie tak rýchlo pôsobiace, ale šetriace a rovnako účinné domáce spôsoby, ako obnoviť elasticitu kože na očné viečka.

Domáce prostriedky na očné viečka

Lifting maska ​​vaječných bielkov

Vymiešajte bielko z jedného vajca. Pomocou bavlneného tampónu naneste proteín na kožu na očné viečka. Pokryte oblasť nad očami až po obočie a pod očami. Vložte bavlnenú podložku nasiaknutú do teplej vody na očné viečka.

Je pohodlnejšie vykonať postup v  polohe keď ležíte, snažte sa nehýbat, takže svaly tváre sú úplne uvoľnené. Po 10 minútach opláchnite teplou vodou. Vykonajte procedúru na 5 nocí v rade, opakujte kurz o týždeň neskôr.

Balíčky na čaj

Zelený čaj a harmanček dokonale detoxikujú, tónujú a posilňujú pokožku. Len 20 minút denne venovaných tomuto postupu pomôže obnoviť hladkosť pokožky, zmierniť nadýchanlivosť a odstrániť tmavé kruhy pod očami.

Aloe emulzia

Zmiešajte 4 polievkové lyžice nízkotučného jogurtu s 1 lyžičkou šťaya z aloe. Vo vopred pripravenej zmesi navlhčite bavlnené podušky a priložte na 15 minút na očné viečka. Potom sa umyte studenou vodou. Pošlite zvyšok zmesi do chladničky a použite ju ďalší deň.

Uhorka

Strúhané čerstvé chladené uhorky nastrúhajte. Juice stlačte v malom pohári a aplikujte dužinu na očné viečka silnou vrstvou. Držte 20 minút.

Potom odstráňte buničinu z uhorky a otrite viečka bavlnenou podložkou namočenou v uhorkovom džúse. Zvyšky šťavy zmraziť, trieť uhorku s ľadom na kožu každé ráno po umytí.

Zemiakové kompresie

Skvelý zvlhčovač! To pomôže obnoviť a odľahčiť pokožku očných viečok. Odlúpte zemiaky, nakrájajte na tenké plátky. Prilepte plátky na horné a spodné viečka, nechajte 20 minút.

V domácich omladzovacích procedúrach je hlavná vec – pravidelnosť 1 maska ​​za mesiac nebude robiť divy, ale 2 kurzy s 5 maskami plus denná masáž s ľadovou kockou spôsobia dramatické zmeny!

Zdieľať so svojimi priateľmi účinné metódy omladenia doma, budú vám vďační!

ZDROJ:sovkusom.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>